Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Kasım 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Teknoloji

Geyve’de Paniğe Yol Açan Koku..

geyvede paniğe yol açan kokuGeyve ve Pamukova da geçtiğimiz akşam keskin gaz kokusu paniğe yol açarken yetkililer ve teknik ekipler harekete geçti ve bakın sonuç ne çıktı.

Geyve’de iki akşam ard arda yayılan keskin gaz kokusu paniğe yol açtı. Gaz kokusunu hisseden Geyve İlçesi ve  özellikle Tepecikler Mahallesi sakinleri telefonlarına sarıldı ve gaz dağıtımını yapan firma yetkilileri ile acil müdahale ekipleri hemen harekete geçti. Yapılan araştırmalarda gaz kaçağının kaynağı bulundu.

Gaz kokusunun Geyve ve Pamukova da hissedildiği bölgelerde doğal gaz kaçağı ölçüm cihazları ile ölçüm yapan gaz dağıtım şirketi acil müdahale ekipleri, İlçede doğal gaz kaçağı tespit edemediler. Sokaklarda ölçüm yapan acil müdahale ekipleri, gaz kaçağı tespit cihazında değerin sıfır olduğunu ( Doğalgaz kaçağının olmadığını) tespit ettiler.

Yapılan araştırmalar sonunda gaz kokusunun kaynağı bulundu. Gaz kokusunun kaynağının Pamukova Teşvikiye Köyü yakınlarında hizmet veren bir yağ fabrikasından geldiği tespit edildi.

Teşvikiye Köyü yakınlarında bulunan fabrikada yayılan gaz kokusu nedeni ile Alfuatpaşa ve Teşvikiye Köyü sakinleri geçtiğimiz yıl fabrika önünde eylem yapmıştı. Ayrıca2013 yılı başlarında Geyve de hissedilen gaz kokusu nedeni ile vatandaşlar panik ile sokaklara çıkmış yapılan araştırmalar sonunda gaz kokusunun Teşvikiye Köyü yakınlarında bulunan fabrikadan yayıldığı tespit edilmişti.

3637 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’de Paniğe Yol Açan Koku.. için 1 yorum

  1. vatandaş ahmet dedi ki:

    Allah belalarını versin !!!

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle