Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Geyve’de Kurban Bayramı

Geyve’de Kurban Bayramı

Geyve Kaymakamlığı ve Belediye Başkalığı koordinesinde kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve halkın katılımıyla bayramlaşma yapıldı.

KATILIM ÇOK OLDU

Geyve Şehit Şenol Kamış (Santral) Meydanında yapılan bayramlaşma programına Geyve kaymakamı İlyas Memiş, AK Parti genel başkan yardımcısı Sakarya milletvekili Ali İhsan Yavuz, Garnizon komutanı Özgür Tükel, belediye başkanı Murat Kaya, Sayıştay Savcısı Mustafa Aşçıoğlu, AK parti ilçe başkanı Abdullah Özdemir, MHP ilçe başkanı Murat Çakmak, CHP ilçe başkanı Recep Güner, İYİ Parti ilçe başkanı Yusuf Baran, AK Parti kadın kolları ilçe başkanı Aynur Gökdemir, AK Parti Gençlik kolları başkanı Faruk Koç,Kaymakamlık yazı işleri müdürü Atilla Vardar, İlçe Emniyet müdür vekili Hakan Yesirci, Halk Eğitim Müdürü Mustafa Doğan, İlçe Tarım müdürü Hüseyin Saban, Müftü Rahmi Yiğit, Kızılay Derneği başkanı Recep Tosun, APEK başkanı Sabahattin Karasakal, Muharip Gaziler Derneği başkanı Ekrem Uysal, Muhtarlar Derneği başkanı Abdullah Şenel, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Geyve kaymakamı İlyas Memiş ile belediye başkanı Murat Kaya daire amirleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar ile tek tek bayramlaşıp sohbet ettiler.

KAYMAKAMDAN İYİ DİLEKLER

Geyve kaymakamı İlyas Memiş Kurban Bayramı dolayısıyla şunları söyledi:

Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bir Kurban Bayramını daha idrak etmekteyiz.

Başta Geyveli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularla tebrik ediyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu bayramlara hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum.

Programa katılanlar, daha sonra Geyve Jandarma Komutanlığını ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü de ziyaret ettiler. Geyve Jandarma Komutanı Gürkan Sakallı ile İlçe Emniyet Müdür vekili Komiser Hakan Yesirci ev sahipliği yaparak davetlilere tatlı ve çay ikram etti.

Mehmet AYDOĞAN-Namık CİHAN/Geyvemedya.com

1721 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’de Kurban Bayramı için 2 Yorum

 1. vatandaş dedi ki:

  ADI SOYADI GÖREVİ
  İlyas MEMİŞ Kaymakam
  Murat KAYA Belediye Başkanı
  Tacettin AYKOL Cumhuriyet Başsavcısı
  Doc.Dr.Nermin AKYEL Geyve MYO Müdürü
  Yrd.Doc.Dr.Mustafa ÇALIŞIR A.F.CEBESOY MYO Müdürü
  Kd. Bçvş. Seydi Vakkas AYTEKİN İlçe Jandarma Komutanı
  İbrahim BERDİR İlçe Emniyet Müdürü
  HAKİM VE SAVCILAR –NOTER ODASI BŞK.
  Nihal OYMAK C. Savcısı vs. devam ediyor bu listede olmamasına rağmen hemde ilk 3 de yer alan APEK BAŞKANININ niçin orada. bu düzeltilmeli . yanlışda ısrar edilmemeli

  • Geyve Medya dedi ki:

   Güzel kardeşim..
   Sapla samanı karıştırdın herhalde..
   Bak bakayım resimlere senin saydığın o isimler varmı bu karelerde.Olmayan savcıyı doçenti hakimi noter başkanını niye yazayım bayramlaşmada vardı diye..

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle