Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Kasım 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Geyve’de Kızılay Haftası Kutlandı

GEYVE’DE KIZILAY HAFTASI KUTLANDI

Geyve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(Sağlık Meslek) öğrencileri, Geyve Kızılay Derneğiyle iş birliği yaparak, Kızılay Haftasını kutladılar.

Geyve Anadolu İmam-Hatip Lisesi salonunda yapılan programa ilçe kaymakamı İlyas Memiş, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, şube müdürü Bahatdin Aydemir, emniyet Müdürü Uğur Duman, Halk Eğitim Müdürü Mustafa Doğan, Geyve Anadolu Lisesi müdürü Ahmet Akkuş, İHL müdürü Erol Erdem, Okul müdürü Metin Çil, müdür yardımcısı Sezgin Kaya, Kızılay Sakarya temsilcileri, Geyve Kızılay Derneği temsilcileri Recep Tosun ve Sadi Çelik, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Geyve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Zülal Orhan’ın hazırladığı programı Aleyke Demirkaya ile Burak Cilingir sundu. Kızılay’ın hizmetleri slayt eşlğinde anlatıldı.

İstiklal Marşı ve saygı duruşundan sonra gününü anlam ve önemini belirten konuşmayı Sakarya il Kızılay temsi Zahit Tiryaki yaptı. Öğrencilerden Melike Tetik ve Şura Erbey Kızılay konulu şiirler okudu. Okulun 11.sınf öğrencilerinin yazıp sahneye koyduğu Kızılay’a kan bağışlamanın önemini vurgulayan “Muhtaç Olmam” adlı piyes çok beğenildi.

Okul müdürü Metin Çil, programı hazırlayanlara ve katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür ederek, öğrencilerin düzenlediği kermeste toplanan parayı Kızılay il temsilcisi Zahit Tiryaki’ye teslim etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1993 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle