Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar

Geyve’de Kar Mücadelesi

Sakarya’nın Geyve ilçesinde ekiplerin kar mücadelesi aralıksız devam ediyor.

Bölge insanı son yıllarda görülmemiş bir şekilde çetin kış şartları ile yaşamaya devam ederken Geyve Belediyesi ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi kar ekiplerinin yolları açık tutabilmek için karla mücadelesi aralıksız devam ediyor.

İlçe Belediye ekipleri ile ortaklaşa yapılan çalışmada Geyve Belediye ekipleri, Eşme Doğantepe, Kulfalar bölgesinde kar küreme ve tuzlama çalışmalarını sürdürürken, Büyükşehir Belediyesi ekipleri ilçenin dört bir yanındaki kar küreme çalışmalarını sürdürüyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesinin 6 ekip, Geyve Belediyesinin 4 ekiple mücadele ettiği çalışmalarda 3 greyder, 6 Loder, 2 kar kamyonu ve 20 personel gece gündüz demeden çalışıyor.

Çalışmalarda önceliğin cenaze, hasta ve ihtiyacı olan köy yolları olduğu belirtilirken kısa süre içerisinde çalışmaların tamamlanacağı, ancak sürücülerin kar küreme çalışmaları sonrası oluşabilecek don ve buzlanmaya karşı oldukça dikkatli olmaları istendi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3370 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle