Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve’de Kapsayıcı Okul

GEYVEDE KAPSAYICI OKUL

Geyve Ahmet Yesevi İlkokulunda daha önce kapsayıcı eğitim seminerleri düzenleyen okul müdürü Aydın Temel okulunda gönüllü öğretmenler ile bir ekip kurdu.

Proje ekibi ilk çalışma olarak tüm velilere bir mektup gönderdi.Bu mektupta KEŞKE bölümü oluşturuldu.KEŞKE okulumda şunlar olsaydı, KEŞKE okul müdürümüz şunları bilseydi gibi sorulara cevap verilerek velinin gözünden okula bakış karnesi çıkarmayı hedefleyen Proje ekibi veliden tam destek aldı.

Proje okulun içinde KAPSAYICI MASA adıyla bir bölüm oluşturdu.Bu bölümde okul için yeni bir fikir,görüş veya bir sıkıntılı durumu olan her velimizi bu kapsayıcı masaya davet ederek proje ekibi tarafından dinleniyor.

Okul Müdürü Aydın Temel; Önümüzdeki eğitim öğretim yılı için bir alt yapı oluşturulmasını da sağlayan çalışmalar planlı bir şekilde yürütülecek ve e Twinning platformuna proje olarak taşınması sağlanacak olan çalışmamız için öncelikle okulumuz proje ekibine ve tam destek veren okul öğretmenleri ve velilere teşekkür ediyorum, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

1298 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle