Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Eylül 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Teknoloji

Geyve’de Kalite ve Güven bu Adreste Buluştu.

Vanlıoğulları İnşaat-Doğalgaz, Geyve’de kaliteyi güvenle birleştirerek size hem özel, hem güvenli hem de konforlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

geyve-vanliogullari-adil-5-adil-6-adil-7adil-8-projesi-İlçemizde doğalgaz   üst yapı yatırım işleriyle adından söz ettiren Vanlıoğulları Doğalgaz İnşaat, Geyve’de yaptığı inşaat projeleri ile vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor.

Kalite ve Güvenin Eseri

Herkes özel olmayı ister ve insanlar kendilerini ancak evlerinde özel hisseder. İşte “Vanlıoğulları Doğalgaz&İnşaat” Geyve ilçesinde “Kalite ve Güven bu Adreste Buluştu” sloganıyla başladığı Adil serisi inşaatlarına Adil 5-6, Adil 7, Adil 8 serisi ile devam ediyor.

Geyve’nin En Güzel Yerlerinde

Geyve Tepecikler Mahallesinin en işlek caddelerinden olan Mehmet Akif Caddesinde başlayan inşaatlarına devam eden Vanlıoğulları İlçe merkezinde yapımı devam eden Adil 5-6, Adil 7, ve yine Tepecikler Mahallesinde yapımına başlanacak Adil 8 projeleri ile adından söz ettiriyor.

 ECA-Buderus Bayiigeyve-vanlioglu-insaat-sitesi-3

Vanlıoğulları Doğalgaz İnşaat Şirketi, doğalgaz sektörünün dünyadaki lider markalarından Buderus ve ECA Bayiliğini de yapmakta olup, ilçemizdeki tüm inşaatlarda doğalgaz tesisatı, kombi, ve kalorifer tesisatı işlerinde haftanın 7 günü çalışmaya devam etmektedir.

Vanlıoğulları Doğalgaz &  İnşaat Güvencesiyle

Geyve’nin en değerli bölgelerinde yapıkları inşaatları anlatan Vanlıoğulları Doğalgaz&İnşaat yönetim kurulu başkanı Adil Ergül; Geyveli vatandaşlarımızın, istekleri doğrultusunda tasarlanmış ,depreme dayanıklı,bölgenin en güzide yerinde, hayallerinizin kurduğu yaşam biçimiyle beklentilerinizi daha yükseklere taşıyacak, hayatın her alanında yüksekte olmayı başaranlar için yeni bir dünyanın kapılarını araladığımız  “Geyvenin değişik bölgelerinde yepyeni bir yaşam anlayışı sunuyoruz, dedi.

İrtibat Bürosu:

Adil ERGÜL

Tepecikler Mahallesi

Konyalı Alibey Caddesi

GSM:0532 291 76 80

TEL:0264 517 15 05

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

İŞTE O PROJELER

ADİL 5-6 SİTESİ( Geyve Kapalı Spor Salonu Yanı)

ADİL 7 PROJESİ (Geyve İlçe Merkezi)

ADİL 8 PROJESİ(Devlet Hastanesi Arkası-Tepecikler Mah)

8529 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle