Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, üst Haberler

Geyve’de Istaka Kardeşliği

Istaka Kardeşliği…

Geyve İlçesinde yaşayan ve Geyvespor Bilardo Sporcusu olan Ferhat Dereli tarafından mini bir turnuva düzenlendi.

Bu turnuvaya; Ünal Erkorkmaz (Sakarya Üniversitesi Doç. Dr.), Nail Kuru ( Toyota Mühendislik Departmanı), Emre Kale (Sakarya İl Temsilcisi), Barış Yazıcıoğlu (Sakarya Bilardo Sevenler Derneği Başkanı) ve Ferhat Dereli katıldı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya da turnuvanın yapıldığı salona gelerek izledi. Konuklar Başkan Murat Kaya ya bilardo sporu hakkında kısa açıklamalarda bulundu.

Turnuvayı kazanan takım kupayı diğer ekibe vererek dostluk gösterisinde bulundu. SAÜ olan Ünal Erkorkmaz Başkan Murat Kaya ya seçilmesi nedeniyle kutlama ve başarı plaketi sundu.

SAÜ Sporcusu Ünal Erkorkmaz açıklamasında şunları söyledi: “Geyvespor Bilardo Kulübü Şubesi Ferhat Dereli kardeşim bizleri Sakarya Üniversitesi Spor Kulübü olarak davet etti. Dostluk maçı yapalım istedi. Bizler de bu arada Geyve Belediye Başkanımıza hayırlı olsun dileklerimizi sunarız dedik. Böyle hoş bir organizasyon oldu. Bu daveti için Ferhat kardeşimize teşekkür ederiz. Seçim sonunda üçüncü dönemine başlayan Başkanımıza da başarılar diliyoruz.”
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya gece sonunda ki kısa açıklamasında; “Ferhat dereli kardeşimiz ile uzun süreli dostluğumuz var. Bilardo sporuna çok değer veriyor. Daha önce de Sakarya’da beraber olmuş idik. Değerli misafirlerimiz ile de tanışmış olduk. Bu mini turnuvanın kupasını hazırlamış Ferhat kardeşimiz. Hocamız da bizlere bu üçüncü dönemimiz ile ilgili plaket hazırlamışlar kendilerine teşekkür ederim.” dedi.

Namık Cihan/Geyvemedya.Com

914 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle