Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Mart 2012 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet

Geyve Belediyesi ekiplerince baharın gelmesi ile birlikte çalışmalar hızlandı.

Parke Çalışmaları Preveze Sokak ta..

İlçemiz Yörükler Mahallesi Preveze sokakta su, kanalizasyon ve doğalgaz hizmetlerinin bitirilmesinin ardından şimdi de kilitli parke döşeme çalışmaları başladı. 217 metre uzunluğunda olan sokakta yaklaşık 1600 m2 kilitli parke, 470 metre bordür taşı kullanılacak olup yaklaşık maliyeti 32.000 tl olacaktır.

 

Parke Çalışmaları Hızlanacak..

 

Geyve Belediyesi Fen İşleri Ekiplerinin kilitli parke çalışmaları “İnciksuyu Mahallesi Kepekli Sokak, Gazisüleymanpaşa Mahallesi Lise Sokak, Yörükler Mahallesi Preveze sokak” olmak üzere üç koldan devam etmekte, Elvanbey Caddesi, Postane Sokak, Paşa Sokak ve Karaağaç Caddesi’nde de parke çalışmalarına hemen başlanacaktır.

Doğalgaz Çalışmalarında Sona Doğru…    

 İlçemizde devam etmekte olan doğalgaz çalışmalarında anahat boru döşeme çalışmalarında sona doğru gelinerek, kutulama çalışmalar Lise Sokak’ta devam etmektedir.

GEYVE’de İlkler Gerçekleştiriliyor.… 

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya yaptığı açıklamada ”Geyve’ de ilkleri gerçekleştiriyoruz. Altyapıdan  Suya, Doğalgaz dan Kum Eleme Tesislerine, Kilitli Parkeden Dere Islahlarına kadar birçok hizmette ilklerin öncüsü olduk. Seçim beyannamemizde ki sözlerimizin yüzde 70 ini bitirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Geyvemizi geleceğe güvenle taşıyoruz. Amacımız günü kurtarmak değil, geleceği inşa etmektir.” Dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

2186 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan Kaya; Geyve’de İlkleri Gerçekleştiriyoruz.. için 3 Yorum

  1. kerim dedi ki:

    bir an önce bitirsinler şu doğalgazı artık her yer battı çukurlar çamur çekilmez hale geldi köseli ayakkabı giymeyi özledik biryere giderken çizme giyiyoruz yani kabak tadı verdi artık

  2. Furkan TÜYLÜ dedi ki:

    Tepecikler Mah. Geyve İlköğretim Okulu arkası’na da bekleriz 😉

  3. arda dedi ki:

    dogalgazı herkezden önce alırsınız ama eleştirmesi kolay murat beymı ayarlıyor hava raporunu pess ani iyilik yaramıyor.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle