Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Ocak 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet

Geyve’de Hizmetlerle Dolu bir 5 yıl Yaşanacak.

Sakarya her alanda marka şehir olacak

Geyve Küçük Sanayi Sitesi esnafları ile bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Şehrimizi her alanda marka yapacak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Mega projelerimizle gelişimine katkı sunacağız. Geyve için çok önemli çalışmaları 5 yıllık süreçte hayata geçireceğiz. 31 Mart yerel seçimlerinin hem Geyvemiz hem de şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Geyve Küçük Sanayi Sitesi esnaflarıyla bir araya geldi. Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’nde gerçekleştirilen buluşmada Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın yanı sıra çok sayıda davetli yer aldı. Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya’nın tamamında hizmetlerle dolu bir 5 yıl yaşanacağını ifade ederek, katılımcıların destek ve dualarını istedi.

BİRLİKTE GÜZEL HİZMETLER

Geyve’de yapılan hizmetlerin konuşulduğu toplantıda ev sahipliği yapan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Huzurun ve hizmetin devam edeceği Geyve’de halkımıza ilkleri yaşatmaya devam edeceğiz. Yeni dönemdede ilçemizde farklı projelere imza atacağız. İlçemizin dışarıdan misafir ağırlayacağı birbirinden farklı projelerin çalışmalarını yapılıyor. İnşallah Büyükşehir Belediyemizle de ortak projelerimiz olacak. Birlik beraberlik içerisinde Geyve halkımıza güzel hizmetler vereceğimize inanıyorum” dedi

Marka şehir

Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Geyve şehrimizin güneyi, mümbit topraklarıyla tarımın gözdesi bir ilçemiz. İlçe belediyemizin hayata geçirdiği Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’de ilçemizde yetişen ürünlerin marka değeri kazanması açısından çok önemli bir yere sahip. Bizde inşallah şehrimizi her alanda marka yapacak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Mega projelerimizle Geyve ilçemizin gelişimini sağlayacağız. İhtiyaçlar konusunda kamuoyu araştırmaları yapıyoruz. Sonuçları değerlendirerek harekete geçeceğiz” dedi.

Bu şehre hizmet sevdamız var

Başkan Adayı Yüce sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “İnşallah Geyve için çok önemli çalışmaları 5 yıllık süreçte hayata geçireceğiz. 31 Mart yerel seçimlerinin hem Geyvemiz hem de şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde bir seçim sürecini geride bırakır, sevdamız olan şehrimize hizmet sunmaya başlarız. Tüm esnaf kardeşlerimize hayırlı ve bereketli kazançlar diliyor, çalışmalarında kolaylıklar temenni ediyorum” dedi.

GONDOL SEFASI

Toplantıda, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın yanı sıra çok sayıda davetli yer aldı. Toplantı sonrasında “Nehirde gondol sefası” sloganıyla hayata geçirilen Sakarya Nehri Rekreasyon Projesi alanı gezildi.  Projeyi çok beğendiğini söyleyen Yüce, “Sadece Sakarya’ya değil Marmara bölgesine hizmet verecek bir proje” dedi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

1602 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle