Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mayıs 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, üst Haberler

Hemşire Adayları Mezuniyet Kepini Attı

Hemşire Adayları Mezuniyet Kepini Attı

Geyve Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesinden (Sağlık Meslek Lisesi) 60 hemşire adayı mezuniyet kepini havaya attı.

OKUL BAHÇESİNDE MEZUNİYET TÖRENİ

Geyve Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesinin (Sağlık Meslek Lisesi) bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine İlçe Milli Eğitim Şube müdürü Aydın Bal, İlçe Müftüsü Ali Erhun, Geyve Anadolu Lisesi müdürü Ahmet Akkuş, METEM müdürü Tekin Bayer, İmam-Hatip Lisesi müdürü Mehmet Çetin, Gazipaşa İmam-Hatip Ortaokulu müdürü Ali Arıcıoğlu, Atatürk Ortaokulu müdürü Sevgi Koçak, Kazımpaşa İlkokulu müdürü Remzi Şengül, Hasan Melih Can İlkokulu müdürü Cavit Aykan, öğretmenler,Okul Aile Birliği başkanı Şaban Tetik ve üyeleri Hüseyin Kavak, Recep Akkuş, Ayhan Sönmez ile çok sayıda veli katıldı.

60 BEYAZ MELEK

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programı; öğretmenlerden Şeref Bulut ve Ayşegül Özturunç başarıyla sundu. Okul müdürü Metin Çil yapmış olduğu açılış konuşmasında özetle şunları söyledi: Altmış öğrencimizi hemşire adayı olarak mezun etmenin sevincini yaşıyoruz. Birer sağlık personeli olarak mezun olan değerli öğrencilerim, zaman ve şartlar ne olursa olsun görevinizi en iyi şekilde yapacağınıza inanıyoruz. Bundan sonraki yaşantınızda sağlık ve başarılar diliyoruz.

ELVEDA ÖĞRETMENİM

Mezun öğrenciler adına 12.sınıf öğrencisi Esranur Ören veda konuşması, uğurlama konuşmasını da 11.sınıftan Beyzanur Akkuş yaptı. Edebiyat öğretmeni Mehmet Aydoğan’ın yazdığı “Elveda Öğretmenlerim “şiirini 12.sınıftan Arife Yiğit okuyunca alkışlar semalara yükselirken, duygusal anlar yaşandı.

Dört yıl boyunca sosyal ve sportif alanlarda okulu başarıyla temsil eden Güven Karanfil, Hakan Kaymakçı ve Gamzenur Yılmazer’e plaket verildi.

Mezun öğrencilerden Furkan Eroğlu bayrağı, 11.sınıf öğrencisi Sefa Atak’a; Handenur Aybaş da flamayı, Rana İclal Bağcıoğlu’na teslim etti. Öğrenciler, öğretmen Zülal Orhan eşliğinde meslek andını içtiler. Program, diplomaların verilmesi ve kep atma ile sona erdi. Okul idaresi, davetlilere ve öğrencilere pilav, ayran ikram etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3360 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle