Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Nisan 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve ve Alifuatpaşalılara Hizmet Derneği’nin düzenlediği Gözyaşı Geceleri ‘24 Saat’ adlı oyun sergilendi.

Program Geyve Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.  Geyve ve Alifuatpaşalılara Hizmet Derneği tarafından düzenlenen gözyaşı Geceleri’nde “24 Saat” adlı sahne büyük ilgi gördü.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nında katıldığı programın gecesine Bin 500 kişi katıldı. Gecede nefesler tutuldu. Herkes sessiz bir şekilde sahneyi izledi. Salonda ve tribünlerde yer bulamayanlara dışarıdan sandalye getirildi.

Yusuf Duru ve Haşim Akten’in üstlendiği rolde “24 Saat”büyük bir beğeni ile izlendi. Alifuatpaşa ve Geyvelilere Hizmet Derneği Başkanı Dr. İsmail Karadayı yaptığı kısa konuşmada derneğin milli ve manevi değerlerinin el üstünde tutma anlayışı içinde olanlara teşekkür etti. Başkan Dr. Karadayı: “Çalışmalar esnasında her zaman yanımızda olan ve yardımlarını bizlerden esirgemeyen Geyve belediye başkanı Murat Kaya’ya derneğimiz adına teşekkür ederim. Düzenlediğimiz programa sponsorluk yapan; Osman usta dondurmalarına, aslanlar ekmek,  Recep usta’nın lokantası, dünya mobilya’ya teşekkürü borç biliriz.”dedi.

2948 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’de Gözyaşı Gecelerine Yoğun İlgi.. için 3 Yorum

  1. adem dedi ki:

    emeği geçen herkesten allah razı olsun.çok güzel bir programdı.geyve ve alifuatpaşalılara hizmet derneğine teşekkürler

  2. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Muhteşem.Hazırlayıp sunanlara teşekkür ederiz.Sizler değerlerimizi zihinlerde canlı tutmada vesile oldunuz.Ayrıca sponsorlarada katkılarından dolayıda teşekkür ederim.Katılanlara da öz verileri içinde minnetlerimizi iletiriz.Sizler var olduğunuz müddetçe,TÜRK Milleti nice kutlamaları göreceklerdir.Sizler azim ve kararlı çalışmalara inanç ve sabrı taçlandırıyorsunuz.En derin saygılarımla.

  3. ÖMER FARUK dedi ki:

    çççoookkk güzel bir geceydi anlatılmaz yaşanır güzel bir geceydi yani çok etkilendik biz

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle