Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Ağustos 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve’de DEVLET-MİLLET Sabırlar ve Poydular’da Buluştu

Geyve’de devlet millet buluşmaları devam ediyor.

Geyve ilçesinde devlet vatandaş buluşmaları kapsamında Sabırlar ve Poydular mahallesinde (Köyü) halk toplantısı yapıldı.

Uzun süredir devam ettirilen devlet-millet buluşması Sabırlar ve Poydular Mahallesiyle devam etti. Hükümetin yerinde yönetim politikası ile başlayan ve Geyve’de istikrarlı bir şekilde devam ettirilen devlet-millet buluşması vatandaşın takdirini topluyor.

Sabırlar ve Poydular Mahallesinde düzenlenen toplantıya Kaymakam İlyas Memiş, Belediye Başkanı Murat Kaya resmi daire amirleri, Köy muhtarları ile mahalle sakinleri katıldı.Toplantıda, vatandaşların kendilerinin hizmetinde bulunmak isteyen yetkili makamlara birebir sorunlarını aktardığı devlet millet buluşmalarında İlçeyi yönetenler yapılan çalışmaları, yapılacak işleri anlatıp vatandaşların taleplerini dinliyor. Mahallelerde gerçekleşen buluşmalar sadece belediyecilik hizmetleri ile sınırlı kalmıyor. İlçe müdürleri de kendi alanlarıyla alakalı vatandaştan gelen talep ve önerileri not alıp sorunlara çözüm bulmak için çalışmalar yapıyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Kaymakamlığımızca tertiplenen Devlet/Millet Buluşmalarımızda bugün Sabırlar ve Poydular Mahallelerimizde vatandaşlarımızla buluştuk.İlçe Kaymakamımız Sayın İlyas Memiş ve diğer Kurum Amirlerimizle birlikte vatandaşımızın sorunlarını dinledik. Yerinde tespit yaptık. Devlet-Millet buluşmalarının diğer mahallelerde gerçekleştirileceğini ve vatandaşı bürokrasi ile yormadan yerinde çözüm üreten ziyaretlerin yararlı olduğunu ifade ederek tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum, dedi.

Kaymakam İlyas Memiş, halk toplantılarının vatandaşlarımızın sorunları ve taleplerinin mahalle sakinleriyle görüşülerek ve yerinde incelenerek tespit edilmesi için yapıldığını; vatandaşların talep ve sorunların ilgili kurumlara iletilerek çözülmesi için takibinin yapılacağını ifade ederek vatandaşlara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1092 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle