Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

İŞ’TE GEYVE’DE ÇEKİLEN O FİLM..

TRT Ev Sineması kapsamında birçok sahnesi Geyve’de çekilen Son Kuşlar adlı TV filmi televizyonda ilk kez perşembe akşam saat 20’de, TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluştu.

Bedir Afşin’in yönetmen koltuğunda oturduğu Son Kuşlar’ın oyuncu kadrosunda Şahverdi Ali Eren, Fatma Öney, Senar Sağdıç, Ergül Coşkun, Tolga Kurtunay gibi isimler oynuyor.

İstanbul’un yanı sıra Geyve bölgesinde çekilen filmde doğa harikası sahneler yer alıyor.

Son Kuşlar filminin konusu

Bekir, İstanbul´da kendi işyeri olan bir esnaftır. Şehir hayatından ve çalışma temposundan bunaldığı için memleketine tatile gitmeye karar verir. Tatili boyunca av yaparak rahatlamayı planlamaktadır. Arabasına atlar ve memleketine doğru yola koyulur. Köyüne varır varmaz tüfeğini kaptığı gibi ormanın yolunu tutar. Ancak av mevsimi değildir ve köylüler bu mevsimde av yapmanın getirdiği uğursuzluktan korkmaktadır. Üstelik daha köye ayak basar basmaz bir sürü terslik yaşanmaya başlamıştır. Köydekiler yaşadıkları her olumsuzluğun Bekir´in köye girişinden sonra başladığını düşünmektedir. Bekir, ormanın derinlerinde vurduğu kuşların başına açacağı dertleri düşünmeden avına devam eder. Köylüler her silah sesinde ormana bakar ve bunu yapanın yolunu gözlemeye başlarlar…

Filmin tamamı, fragmanı ve en güzel sahnelerini haberin altındadır.

İşte o film

“Son Kuşlar” Filmi tamamı

“Son Kuşlar” Filmi en güzel sahneler

“Son Kuşlar Film fragmanı

4805 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle