Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Haziran 2012 | Gündem, Spor

Geyve HEM Müdürlüğü bünyesinde ücretsiz olarak açılan, büyükler ve gençler karate kursuna ilgi her geçen gün artıyor.

Haftanın üç günü Geyve Karate Eğitim Merkezi’nde ilçemiz karate hakem ve antrenörü siyah kuşak 2.dan Yaşar ORDU nezaretinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Teknik Direktörlüğünü Uğur KOBAŞ gözetiminde sorumlu antrenörlüğünü Yaşar ORDU’nun üstlendiği kursiyerler içerisinde, başta ilçemiz sakinleri olmak üzere; lise ve meslek yüksek okulu öğrencileri, gündüz spor yapma imkanı bulamayanlar, esnaf, işçi ve çocuklarıyla birlikte spor yapmak isteyen velilerimiz var.

Karate antrenörü Yaşar ORDU; ‘’Düzenlenen bu kursların nihai hedeflerinden biri, karate sporunu her kesime sevdirmek, yaygınlaştırmak, boş zamanları en iyi şekilde değerlendirmek, gençlerimizi kahve köşelerinden kopartıp, başarılı, mücadeleci birer birey olarak onları en iyi şekilde hazırlamak; bilinçli, disiplinli ve sağlıklı nesiller yetiştirme olduğunu ifade etti. Bize bu imkanı sağlayan ve desteklerini esirgemeyen başta değerli kaymakamımız İdris AKBIYIK, belediye başkanımız Murat KAYA, MEM Beşir NALBANT, HEM İrfan KARAÇAYIR, bugünlere gelmemize vesile olan Teknik Direktör Uğur KOBAŞ, kursiyer, sporcu ve velilerimize teşekkür ederim’’ dedi. 3 Haziranda Karate Federasyonu kuşak terfi sınavına katılan 10 sporcu bir üst kemere terfi etti. Bu sporcuların gelecek hedefleri arasında, müsabakalara katılarak derece elde etmek, siyah kuşağa ve nihayetinde de hakem, antrenör olarak bu camia içerisinde ilerlemek olduğunu dile getirdiler.

1810 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Büyüklerden Karate’ye Yoğun İlgi…. için 1 yorum

  1. yaşar ORDU dedi ki:

    desteği ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle