Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Şubat 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

ÇALIŞMALAR TAM GAZ

GEYVE-BELEDİYESİ-CALİSMALARİ-ARALİKSİZ-DEVAM-EDİYOR- (14)Geyve’de alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Adeta bir şantiye gibi ilçenin dört bir yanında çalışmaların devam ettiğini ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya İlçe Merkezindeki çalışmaları yerinde inceleyip esnaflarla birlikte çay içti.

Güney Sokak yeniden inşa ediliyor

Alt yapı çalışmalarından sonra en sıkıntılı sokaklardan olan Güney sokak adetan yeniden inşa  ediliyor. Geyve ilçe merkezi ile Orhaniye ve Yörükler Mahallesinin en kestirme güzergahı olan Güney Sokak’ta yaklaşık 40 cm’lik  zemin kazıma çalışmaları yapılacak. Zemin kazımanın tamamlanmasından sonra  yapılacak olan yağmur suyu drenajının ardından kilitli parke yapılarak Güney Sokak’taki çalışmaların tamamlanacağı belirtildi.

Dere Sokak’ta Yaya Yolu

Atatürk İlk-Orta okulunun bulunduğu dere Sokak’ta yaya yolu çalışmaları devam ediyor.Alt yapı ve sonrasında asfalt çalışması ile Geyve’nin alışveriş ve ticaret hayatının önemli caddelerinden olan Dere Sokak yapılan çalışmaların ardından eski günlerine kavuşacağa benziyor.

İlçe Merkezinde Büyük Değişim

Geyve ilçe merkezi büyük değişime şahit oluyor. Tarihinde böyle bir yatırım görmeyen ilçe merkezindeki antik taş döşeme çalışmasının sonuna yaklaşıldı. Bir yandan Belediye hizmet binası önünde yapılan çalışmalar devam ederken, diğer yandan santral meydanı ile nerdeyse bir asırlık çınarların olduğu caddedeki oturaklar vatandaşlar ile esnafların büyük beğenisini kazandı.

Esnaf ve Vatandaş’tan Teşekkür

Geyve ilçe merkezindeki çalışmaları Belediye Meclis Üyesi Metin Atalay ile birlikte yerinde inceleyen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya santral meydanında esnaf ve vatandaşlarla birlikte çay içti. İlçe esnaflarından Haluk Yıldırım, yapılan her güzel işin arkasında olduklarını, Geyve’mize yapılan her güzelliğin geleceğimize yapılan güzellik olduğunu ifade ederek Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür etti.

Her Şey GEYVE için.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; yapılan çalışmaların tam anlamıyla bitmesinden sonra ilçemizin modern bir görünüme kavuşacağını söyleyerek, Geyve Belediyesi olarak hizmet götürmediğimiz hiçbir yer kalmayacak. Amacımız Geyve’yi daha yaşanabilir ve modern bir kent haline getirmektir. İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için birçok mahallede ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Şu anda merkez ve mahallerin birçok yerinde ekiplerimiz bir yandan altyapı bir yandan kaldırım ve bir yandan da taş döşeme çalışması gerçekleştiriyor. Tüm bu çalışmalar daha modern ve daha istikrarlı bir Geyve için” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

BAŞKAN KAYA ESNAFLARLA BİRLİKTE ÇAY İÇTİ

GÜNEY SOKAK YENİDEN İNŞA EDİLİYOR.

ÇARŞI İÇİ GÜZELLEŞİYOR.

DERE SOKAK’TA YAYA YOLU ÇALIŞMALARI

 

3246 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle