Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Ekim 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

Geyve’de Bu Olaylar oldu.

geyve asayişİlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı nün sorumluluk bölgesinde geçtiğimiz hafta içersinde  meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olayların listesi Valilik Basın Müdürlüğü tarafından sunulmuştur.

OLAYIN ÖZETİ :29.10.2013 günü saat: 19.30 sıralarında 2012 doğumlu T.A. isimli kız çocuğu anne-baba refakatinde Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiğinden ifadeleri alınamamıştır. Şahsın alınan geçici Dr. raporunda; hayati tehlikesinin mevcut olduğu, BTM ile giderilemez olduğu, kati raporunun Beyin Cerrahisi tarafından verilmesi gerektiği şeklinde olup olay ile ilgili evrak ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :28.10.2013 günü saat 11:30 sıralarında müracaatta bulunan müşteki  S. S. K.ifadesinde; kardeşinin 24.10.2013 günü Manavgat’a tatile gitmek amacıyla ikamet ettiği evden ayrıldığını 26.10.2013 günü kız kardeşinin mesaj attığını ve bu tarihten itibaren kardeşine ulaşamadığını, telefonunun sürekli kapalı olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :27.10.2013 günü saat 01.00 sıralarında meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili M.A. ifadesinde; B. A. kendisinin öz kızı olduğunu, tarlaya gitmek için evden ayrıldığını, ikametine geri döndüğünde kızının evde olmadığını gördüğünü, eşi M.A.’a kızının nerede olduğunu sorduğunda T. isimli arkadaşına gittiğini öğrendiğini, o esnada kapıya T.G.’in halası S.G.’in geldiğini ve T.’nın bizde olup olmadığını sorduğunu, kendisinin de kızlarının evde olmadığını söylediğini ve şüphelenerek kızının kullanmakta olduğu telefonu aradığını, ancak telefonun kapalı olduğu için ulaşamadığını beyan etmiştir.

 

2014 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle