Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

GEYVE ASAYİŞ OLAYLARI

geyve-asayiş (2)OLAYIN ÖZETİ :03.11.2014 günü saat 20.00 sıralarında M. Tesisleri isimli yerde meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili Müşteki M. S.E. çantasını unutarak kaybettiğini veya çalınmış olabileceğini bahisle müracaatta bulunmuş, Konu ile ilgili yürütülen tahkikatın devamında yapılan kamera incelemesi sonrasında müracaatçı şahsın içinde 750TL ve 9 $ nakit para, adına düzenlenen nüfus cüzdanı ile sürücü belgesi ve çeşitli kartvizit ve belgeler bulunan el çantasını kullanmış olduğu aracın tavan kısmına koyduğunun ve orada unutarak araç ile seyir haline geçtiğinin tespiti yapılmıştır. Bu hususta biz görevlilerce müşteki şahsa telefonla bilgi verilmiş, yapılan telefon görüşmesinde ifade sonrası M. Tesislerinden 3-4 kilometre Bilecik istikametine doğru seyir halinde bulunduğu esnada yerde bir çanta gördüğünü, durarak kontrol ettiğinde; çanta içerisinde nakit paralar hariç bütün malzemelerin olduğu, sadece paraların içerisinden alındığı bildirilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ: 04.11.2014 günü saat:13.04 sıralarında meydana gelen olay ile ilgili olarak E. D ifadesinde; İş yeri sahibi olan N.A.’ ın evine inşaat demirlerinin getirildiğini ve şahsın ricası ile malzemeyi getiren kamyon sürücüsü ile birlikte demirleri boşaltırken kamyon sürücüsü A. A.’nın ihmali ve dikkatsizliği nedeniyle sol elinin baş parmağında kesi oluştuğunu, sonrasında kamyon sürücüsünün olaya aldırış etmediğini, bu olaya neden olan şahıstan şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :05.11.2014 günü saat.23.55 sıralarında M.P. ifadesinde; ikametlerinde annesi A.P.’nin ormandan toplayıp getirdiği, eşinin de pişirdiği mantarları ailece yediklerini, bir müddet sonra bulantı ve kusma şikayeti olması üzerine zehirlendiğini düşünerek ailece hastaneye gittiklerini, hastanede tedavilerinin tamamlanmasına müteakip taburcu olduklarını, mantar yemeleri neticesi sadece kendisinin rahatsızlandığını, diğer aile bireylerinin ise tedbir amaçlı hastaneye gittiğini, olayla ilgil herhangi bir şikayetinin bulunmadığını beyan etmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :04.11.2014 günü saat:15.15 sıralarında meydana gelen olay ile ilgili olarak A.A. ve A. A. ifadelerinde; 03.11.2014 günü öğlen öncesinde birlikte Hırka Köyü civarında malkadın isimli mantardan toplayıp evlerine getirdiklerini, bugün ise sabah kahvaltısında mantarı pişirip birlikte yediklerini, yemek sonrasında öğlen saatlerine doğru A. A.’ nın mide ağrısı geçirmesi ve istiğfar etmesi sebebiyle hastaneye kontrol için geldiklerinde mantar yediklerini söylediklerinde doktor tarafından adli rapor tanzim edildiğini, olayla ilgili şikayetlerinin bulunmadığını, olayda kasıt ve ihmal olmadığını beyan etmişler olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

DİĞER KAZALAR :Sakarya/Geyve-Sarıgazi mahallesinde 04 Kasım 2014 Salı günü saat 18.00 sıralarında; M.Y. odun parçalarken odun parçasının yüzünü sıçraması sonucu hafif şekilde yaralandığı tespit edilmiştir

. İŞ KAZASI  : Sakarya/Geyve-Doğançay mahallesinde 05 Kasım 2014 Çarşamba günü saat 17.30 sıralarında; B. Su fabrikasında çalışan A.B. yüzüne ilaç sıçraması sonucu yaralandığı tespit edilmiştir.

 OLAYIN ÖZETİ :28/10/2014 günü saat 09.52 sıralarında mağdur E.Ö. ilaç içmesi şüphesiyle hastaneye götürülüp tedavisi yaptırılmış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığınaikmalen gönderilecektir.

KAYBOLMA (KAYIP ŞAHIS): Sakarya/Geyve-Eşme mahallesinde 29 Ekim 2014 Çarşamba günü saat 15.00 sıralarında; H.D.(1998 d.lu/K) ve Z.G.(2002 d.lu/K)’nın evden ayrıldıkları ve haber alınamadığı bildirmiştir.

İŞ KAZASI: Sakarya/Geyve-Dereköy mahallesinde 25 Ekim 2014 Cumartesi günü saat 21.20 sıralarında B…. inşaat şantiyesinde çalışan C.Ç.’ nin ayağının taş sekmesi sonucu yaralandığı tespit edilmiştir.

İŞ KAZASI: Sakarya/Geyve-Akdoğan mahallesinde 26 Ekim 2014 Pazar günü saat 13.00 sıralarında Ü.Ş. ‘in ağaç kesme motorunun yüzüne çarpmasıyla hafif şekilde yaralandığı tespit edilmiştir.

ZEHİRLENME:Sakarya/Geyve-Safibey mahallesinde 26 Ekim 2014 Pazar gürü saat 02.30 sıralarında İ.Ç.’ nin evde yediği tavuktan zehirlendiği tespit edilmiştir

YARALAMALI TRAFİK KAZASI:Sakarya/Geyve-Doğan tepe mahallesinde 23 Ekim 2014 Perşembe günü saat 18.15 sıralarında Ş.K.’ nın kullandığı motosikletin direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi kaybederek düşmesi sonucu meydana gelen kazada (1) kişinin yaralandığı tespit edilmiştir.

ZEHİRLENME: Sakarya/Geyve-Umurbey mahallesinde 27 Ekim 2014 Pazartesi günü saat 00.30 sıralarında C.V. ‘nin yediği mantarların etkisiyle zehirlendiği tespit edilmiştir.

KİŞİYİ HÜRRİYETİNDEN YOKSUN KILMA:Sakarya/Geyve-Düzakçaşehir mahallesinde 27 Ekim 2014 Pazartesi günü saat 13.30 sıralarında S.K.’nin D.T’yi kendi rızası ile kaçırdığı tespit edilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :28/10/2014 günü saat 17.30 sıralarında Müşteki M.Y. yediği mantardan dolayı zehirlenerek Hastaneye geldiği bildirilmesi üzerine görevli ekiplerimiz Hastaneye intikal ederek tahkikata başlanılmıştır .

1596 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle