Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, üst Haberler

Geyve’de BOCCE Fırtınası

İLÇE MAHALLELER ARASI BOCCE TURNUVASI

Akdoğan Ortaokulu bahçesinde ortaokullar arası Bocce Turnuvası yapıldı .

Geyve ilçesi Akdoğan Ortaokulunun ev sahipliği yaptığı Geyve İlçesi Mahalleler Arası BOCCE Turnuvası bugün gerçekleşti.

Turnuvaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, İlçe Spor Müdürü Nurcan Tabakoğlu,  okul idarecileri ve beden eğitimi öğretmenleri katıldılar.Açılış töreni sonrasında turnuva açılış maçı yapıldı.Çocukların hem eğlendiği hem yarıştığı turnuvada öğrenciler heyecanlı vakit geçirdiler.

Öğrencilerle birlikte Bocce oyununu oynayarak sportif ve kültürel faaliyetlere önem verilmesi gerektiğine dikkat çeken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Doğan, “Her öğrencimizin akademik çalışmalarının yanında, bir zeka oyunu öğrenmesini, bir spor dalı ile meşgul olmasını sosyal ve kültürel etkinliklere katılması büyük önem taşımaktadır. Akademik başarıya da katkı sağlayan sportif ve kültürel faaliyetler sayesinde öğrencilerimize spor yapma imkanı sağlıyoruz. Akademik başarının yanında, sporda da ilçemiz genelinde başarıların artmasından dolayı memnuniyet duymaktayız. Turnuvalarda dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyor emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Yapılan grup müsabakalarına Akdoğan Ortaokulu, Şehit Recep Demir  Ortaokulu, Süleyman Gülsüm Odabaş  Ortaokulu ve Doğantepe Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge Ortaokulu katıldı.Turnuva sonucunda;

Erkekler kategorisinde

1. Akdoğan Ortaokulu,

2. Süleyman Gülsüm Odabaş Ortaokulu,

3. Doğantepe Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge Ortaokulu

4. Şehit Recep Demir Ortaokulu,

Kızlar kategorisinde ise

1. Akdoğan Ortaokulu,

2. Şehit Recep Demir Ortaokulu

3. Doğantepe Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge Ortaokulu olarak sıralama gerçekleşti.

7 takımın katılımıyla yapılan Geyve Okul Sporları Ortaokullar arası Bocce Petank Turnuvası’nda dereceye giren okul takımlarına ödülleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan tarafından verildi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

 

 

1130 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle