Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Teknoloji, Videolar

GEYVE’DE SICAK MUTLULUK

geyve-asfaltma-calismalari-basladi- (8)Sakarya Büyükşehir Belediyesi Geyve ilçesinde asfalt çalışmalarına başladı.

Geyve’nin belki de tarihinde görülmedik bir şekilde yapılan  zorlu ve sıkıntılı geçeceği zaten belli olan  alt yapı yatırımının sonuna gelinirken, alt yapı çalışmalarının bittiği ana arterlerde sıcak asfalt çalışması başladı.

1,5 MİLYONLUK PROJE

Proje kapsamında ilk etapta ilçeye 10 bin ton asfalt atılacağını belirten Sakarya Büyükşehir belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Oktar, “Ekiplerimiz iki hafta boyunca Geyve ilçemizde çalışacak. Alifuatpaşa Mahallemizi tamamlayarak İlçe merkezimizdeki çalışmaları bugün başlattık. Çalışmalarımızın hızlı bir şekilde tamamlanması için büyük bir gayret gösteriyoruz. İlk etap kapsamında 10 bin ton asfalt kullanılacak. Yaklaşık 1,5 milyon değerinde olan çalışmamızın ilçemiz ve hemşerilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

VATANDAŞLARDA BÜYÜK MEMNUNİYET

Geyve ilçesinde 1 yıl önce başlayan ve zor ve sıkıntılı bir süreç sonrası sonuna gelinen alt yapıgeyve-asfaltlama-sıcak asfalt-calismalari- (3) yatırımları sonrası bozulan ana arterlerin yeniden asfaltlanması vatandaşlarda büyük memnuniyet yarattı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ilçe merkezi Lise Sokak’ta başlayan çalışmaları yerinde kontrol ederek vatandaşlar ve esnaflarla sohbet etti.

İlçe esnafı ve vatandaşlar, zor günler geçirdik. Kışın çamurdan yazın tozdan etkilendik. Yeri geldi müşterilerimiz ilçe merkezine bile inmedi. Siftah yapmadan dükkanlarımızı kapattık. Ama Geyve’nin geleceğine yönelik yapılan trilyonluk  alt yapı ve kanalizasyon çalışmasından sonra bozulan yollarımızın yapılması bizleri son derece memnun etmiştir. Büyükşehir ile Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz ifadelerini kullandılar. 

KAYA; ALLAH RAZI OLSUN..

Başkan Kaya alt yapı yatırımları sonrası asfalt başlaması sevincini, içtem samimi duygularıyla sosyal medya üzerinden tüm Geyveli hemşerileri ile paylaştı.

Kaya,yatırımlar süresi boyunca çekilen sıkıntılardan dolayı gösterilen sabırdan dolayı Geyveli hemşerileri ile sıcak asfalt çalışmasından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu’na teşekkür etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat kaya mesajında; Asfalt Çalışmalarımız Başladı.Hayırlı Olsun. Çalışmaları yapan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeki Toçoğlu’na teşekkür ederim…
ALTYAPI, SU, FİBEROPTİK çalışmaları yapılırken sabırla çalışmaların bitmesini bekleyen DEĞERLİ TÜM HEMŞEHRİLERİME Sabırları için ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN, dedi
Namık Cihan. Geyvemedya.com

ASFALTMALA (14)

3732 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’de Asfalt Sevinci için 3 Yorum

 1. MİSAFİR dedi ki:

  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KANUNU (1)

  Kanun Numarası : 5216
  Kabul Tarihi : 10/7/2004
  Yayımlandığı R.Gazete : Tarih : 23/7/2004 Sayı :25531
  Yayımlandığı Düstur : Tertip : 5 Cilt : 43

  g) (Değişik: 12/11/2012-6360/7 md.) Büyükşehir belediyesinin yetki alanındaki mahalleleri ilçe merkezine bağlayan yollar, meydan, bulvar, cadde ve ana yolları yapmak, yaptırmak, bakım ve onarımı ile bu yolların temizliği ve karla mücadele çalışmalarını yürütmek; kentsel tasarım projelerine uygun olarak bu yerlere cephesi bulunan yapılara ilişkin yükümlülükler koymak; ilân ve reklam asılacak yerleri ve bunların şekil ve ebadını belirlemek; meydan, bulvar, cadde, yol ve sokak ad ve numaraları ile bunlar üzerindeki binalara numara verilmesi işlerini gerçekleştirmek

 2. bosver dedi ki:

  1. parke tasin ustune asfalt ne alaka
  2. yagmur suyu giderleri nerde goren yok
  3. 3 gunde bitirilip 3 gunde hicbi ise yaramayacak sallama bi is
  4. yazik bu insanlarin hakkina parasina ne kolay savuruolar
  5. 1 sene iki secim iki kere yol yapilacagina bir kere yapilipta adam gibi biseye benzetilemezmiydi.
  6. yazik gunah bitmezde neyse iste

 3. esref özdil dedi ki:

  görevim icabı ülkenin çok yerinde görev yaptım her yerde bu çalışmalar halk rahatsız olmasın diye gece yapılır bir mahalle bitirilir diğerine başlanır sizde kışa girerken geyve ve alifuatpaşayı birlikte başlattınız halk çamurda yüzdü şimdi biz asfalt yaptık diye gururlanacaksınız milleti rahatsız etmeden gece yapsaydınızda halk sizi takdir etseydi arkanızdan laf söylemeseydi ha siz diyeceksinizki her şeyin bedeli var bedel halka ödetilmez gece çalışırsın bedeli sen ödersin

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle