Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

Büyükşehir ekipleri ilk çalışmalara başladı.

CFX9B4dUEAAlpHCAylardır çamur ve toz ile mücadele eden Geyvelilerin asfalt beklentisi gerçekleşti. Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop’un ilçeye yaptığı ziyarette asfaltın başlayacağı sözünü vermişti. Büyükşehir ekipleri Alifuatpaşa Mahallesinde ilk çalışmalara başladı.

ALİFUATPAŞA

Geyve’nin alt yapısının yenilenmesi nedeniyle ilçe halkı kışın çamurla bahar mevsiminde ise toz ile adeta sınav veriyordu. Bölge halkının yoğun şikayetine neden olan asfalt çalışmaları Alifuatpaşa Mahallesi’nde başladı. Asfalt atmak için yolları düzeltmeye başlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri kısa sürede ilçeyi tozdan kurtarmayı planlıyor.

KAYA, ÇALIŞMALARI TAKİP EDİYOR

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Alifuatpaşa’da başlayan çalışmaları yakından takip ediyor. Fen işleri ekipleriyle tam kadro Alifuatpaşa’ya gelen Kaya, asfalt ekibinden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kaya, sıkıntılı günleri hemşerilerimizle birlikte aştıklarını, nihayet asfalt çalışmasının başladığını, çalışmaların hızlı ve düzenli yürüyebilmesi için arkadaşlarımızla bilgi alışverişinde bulunduklarını ifade ettik, dedi.

HERŞEY GEYVE İÇİNCFX9B3uUUAAeV0e

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya “ilçemizin alt yapısını tamamladık. Fiber optik, içme suyu, kanalizasyon derken vatandaşımız ciddi sıkıntılar yaşadı. Çalışmalara başlarken söylediğimiz bir söz vardı. Geyve’nin geleceği için bu çalışmaları yapmak zorundayız. Bölge halkımız sağ olsun sabır gösterdi. Şimdi asfalt çalışmaları başladı. Kısa sürede toz ve kirlilik bitecek. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na, İl Başkanımız Fevzi Kılıç’a ilçeme verdikleri katkı için teşekkür ediyorum” dedi.

AK PARTİ YAPAR

Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç asfalt çalışmalarıyla ilgili tarih verdiğini ve verilen tarihte çalışmanın başladığını belirterek “Ak Parti ekip olarak vatandaşa hizmet için var. Verdiğimiz sözleri şükürler olsun ki tutuyoruz. Geyvemizin modern bir kent olması için gerek ilçe gerekse Büyükşehir Belediyemiz ciddi çaba sarf ediyor. Ben söz verirken Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’nun verilen sözler konusunda ki hassasiyetini bildiğim için rahattım. Vatandaşımız artık biliyor. Ak Parti söz verdiyse yapar” dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

5182 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’de Asfalt İçin İlk Çalışmalar Başladı.. için 8 Yorum

 1. akintoner.com dedi ki:

  Alifuatpaşamıza hayırlı olsun Teşekkürler Murat Başkanım

 2. MİSAFİR dedi ki:

  BÜYÜKŞEHİR YASASI 7.MADDE g) (Değişik: 12/11/2012-6360/7 md.) Büyükşehir belediyesinin yetki alanındaki mahalleleri ilçe merkezine bağlayan yollar, meydan, bulvar, cadde ve ana yolları yapmak, yaptırmak, bakım ve onarımı ile bu yolların temizliği ve karla mücadele çalışmalarını yürütmek; kentsel tasarım projelerine uygun olarak bu yerlere cephesi bulunan yapılara ilişkin yükümlülükler koymak; ilân ve reklam asılacak yerleri ve bunların şekil ve ebadını belirlemek; meydan, bulvar, cadde, yol ve sokak ad ve numaraları ile bunlar üzerindeki binalara numara verilmesi işlerini gerçekleştirmek.

 3. misafir dedi ki:

  İnşallah bu sefer doğru yapılır. Yol seviyesi logar kapakları ve yağmur mazgalları seviyesine tesviye yapılmamış görülüyor fotolarda. yoksa yazık olur devletin paralarına ..ilk asfalt gibi….

 4. Misafir dedi ki:

  Asfalt Sanki parke taşının üzerine atılıyor gibi geldi

 5. ilhan dedi ki:

  tamam da asfaltlama ekibi neden 1 tane. 4-5 tane ayrı yerden başlasa da şu tozdan kurtulsak. olma mı?bu hızla ağustos’a kadar bitmez bu asfaltlama.

 6. cevat dedi ki:

  seçime sayılı günler kala milletin gözünü boyayamazsınız. alelacele kilitli parke üzerine dökülen, kaldırımdan yüksekte olan o asfalttan da hayır gelmez.

 7. sorun dedi ki:

  asfalt biraz açık siyah mı ne 🙂 şaka şaka

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle