Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Haziran 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Teknoloji, üst Haberler

ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI

geyve-asfalt-calismasi-basladi- (4)Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, 90 bin ton ile Geyve ilçe tarihinin en büyük asfalt çalışması başladı. Bugüne kadar gösterdikleri sabırlarından dolayı tüm vatandaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İlçemize Hayırlı olsun, dedi.

İlçe Tarihinde bir İlk

Geyve’de yaklaşık 2 sene süren ve tüm Geyvelileri hayatından bezdiren alt yapı çalışmaları sonrası asfaltlama çalışması Yörükler Mahallesi mezarlık altı, (Cihan, Cumhur ve İsmail Akça) sokakta başladı. Tarihindeki en büyük asfalt çalışması olacak ilçede alt yapı çalışması sonrası kilitli parke döşenmeyen tüm sokak ve caddelere asfalt dökülecek.

Bayram Öncesi Çifte Sevinç

Yörükler Mahallesinde bugün başlayan çalışmaları yerinde inceleyen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya vatandaşlarla sohbet etti. 2 senedir toz demeden, çamur demeden büyük bir sabır göstererek çalışmaların tamamlanmasını beklediklerini ifade eden vatandaşlar yaklaşan ramazan bayramı öncesi büyük sevinç yaşayarak Başkan Kaya’ya teşekkür ettiler.

Hayırlı Olsun

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve ilçe tarihinin en büyük asfalt çalışması başladı. 90 bin ton asfalt ile ilçemizin tamamını sıcak asfaltla buluşturuyoruz. 2 senedir toz demeden, çamur demeden büyük bir sabır göstererek çalışmaların tamamlanmasını bekleyen siz değerli Geyveli Hemşehrilerime gösterdikleri sabırdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Geyveli vatandaşlarımızın her şeyin en iyisine, en güzeline layık olduğunu ifade eden Başkan Kaya, Geyve Belediyemizin güçlü hizmet eliyle Geyve’de asfaltsız yol kalmayacak. Ya Allah Bismillah diyerek Hayırlı olsun, ifadelerini kullandı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

11383 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’de Asfalt Çalışması Başladı için 3 Yorum

 1. MİSAFİR dedi ki:

  Büyükşehir, ilçe ve ilk kademe belediyelerinin görev ve sorumlulukları: g) Büyükşehir belediyesinin yetki alanındaki meydan, bulvar, cadde ve ana yolları yapmak, yaptırmak, bakım ve onarımını sağlamak, kentsel tasarım projelerine uygun olarak bu yerlere cephesi bulunan yapılara ilişkin yükümlülükler koymak; ilân ve reklam asılacak yerleri ve bunların şekil ve ebadını belirlemek; meydan, bulvar, cadde, yol ve sokak ad ve numaraları ile bunlar üzerindeki binalara numara verilmesi işlerini gerçekleştirmek. YOLLARI ASFALT YAPMAK YUKARIDAKİ MADDEYE GÖRE BELEDİYENİN ASLİ GÖREVLERİ İÇİNDE. BU NEYİN SEVİNCİ?????? KONUYU BİLMEYENLERE DUYURULUR.

  • Ercan DEMİR dedi ki:

   Bu neyin sevinci biliyormusun güzel kardeşim..
   2 senedir toz, çamur batak içinde çile çeken benim Geyveli vatandaşımın sevinci..
   Senin anlattıklarını zaten herkes biliyor..
   Bilmiyorum anlatabildinm mi..
   Uzun hikayelere gerek yok

  • dfsgqde dedi ki:

   altyapı hizmetlerini yapan büyükşehirin kanunen zorunlu olan üstyapısını bozduğu gibi yapmamasının temem mi? sayın o kişi ? anladın sen… öyle söylersin…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle