Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve’de 6 Mahalleye Yeni Yüz

Geyve’de 6 mahalleye yeni yüz

Büyükşehir Belediyesi şehirde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Geyve’ye bağlı Esenköy, Suçatı, İhsaniye, Hırka ve Sarıgazi mahallelerinde 13 km., Köprübaşı Mahallesinde 2 km olmak üzere 15 km yol sıcak asfalt ile buluştu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından şehir genelinde sürdürülen sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Geyve’ye bağlı Esenköy, Suçatı, İhsaniye, Hırka ve Sarıgazi mahallelerini kapsayan 13 kilometrelik grup yolu  ile Köprübaşı mahallesinde 2 kmlik yol sıcak asfaltla buluştu. Mahalle sakinleri çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

17 bin ton asfalt

Bölgede gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgiler paylaşan Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, “Hava şartlarının güzelleşmesiyle birlikte şehrimizde asfalt çalışmalarımıza belirlediğimiz program dahilinde başladık. Ekiplerimiz farklı bölgelerde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda şehrimizin güney ilçesi olan Geyve’de de Esenköy, Suçatı, İhsaniye, Hırka ve Sarıgazi mahallelerini kapsayan 13 kilometrelik grup yolu ile Köprübaşı mahallesinde 2 km.lik yolu sıcak asfaltla yeniledik. Bölgedeki çalışmalarımız Akıncı Mahallesinde devam edecek. Hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3640 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’de 6 Mahalleye Yeni Yüz için 1 yorum

  1. yasin dedi ki:

    iyi hoş da geyve’de şehir içinde mobese nedenli yapılan kazılar ve inşaatlara çekilen hat kazıları nedenli asfaltta yine bozulmalar var. Belediyenin tınladığı yok. Bunlara da acilen el atılmalı.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle