Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Nisan 2012 | Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Yaşam

Geyve İlçesi Emniyet Müdürlüğü tarafından, Polis Teşkilatının 167. Kuruluş Etkinlikleri çerçevesinde ‘2. Uçurtma Şenliği’ düzenlendi.

Hasan Melih Can Anaokulu öğrencileri Parla Tepesi arkasındaki düzlükte önce annelerinin hazırladığı yiyecekler ile piknik yaptı, daha sonra ‘Coşkunlar Havai Fişek’tarafından düzenlenen gösteriyi izledi.

Hasan Melih Can Anaokulu Müdürü Seyhan Duman ve okul öğretmenleri, İlçe Emniyet Müdürü Ali Sarıkaya ve Eşi, görevli polisler ile birlikte minik öğrenciler önce uçurtma dağıttı sonra da uçurtmaların yapımında yardımcı oldu.

Miniklerin uçurtma uçurtmalarında yardımcı olan büyüklerin, en az çocukları kadar keyif aldıkları attıkları kahkahalardan belli oluyordu.

İlçe Emniyet Müdürü Ali Sarıkaya kısa açıklamasında: ‘Kutlama programları çerçevesinde 2.düzenlenen uçurtma şenliğimize katılan; Hasan Melih Can Anaokulu Yönetici. Öğretmen ve öğrencilerine, özellikle desteklerini esirgemeyen velilerimize çok teşekkür ederim.’ Dedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1525 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle