Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Ağustos 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Videolar, Yaşam

2. Etap Asfalt Çalışmaları Başladı.

sbb-geyve-2 (13)Aylardır çamur ve toz ile mücadele eden Geyvelilerin asfalt beklentisi gerçekleşti.

Sakarya Büyükşehir belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun sosyal medyadan Geyvelilere yönelik verdiği haber sonrasında asfalt şantiyesi Geyve ilçesine gelerek asfalt çalışmalarına başladı.

2.Etap

Geyve’nin alt yapısının yenilenmesi nedeniyle ilçe halkı kışın çamurla mücadele etmiş, yazın ise toz ile adeta sınav veriyordu. Alt yapısı tamamlanan bölgelerin asfaltı geçtiğimiz Mayıs ayında atılmıştı. Bugün Tepecikler mahallesinde başlanan 2. Etap asfalt çalışması ile Büyükşehir Belediyesi ekipleri kısa sürede ilçeyi tozdan kurtarmayı planlıyor.

Sevinçle Karşılandı.

Geyve ilçesi Tepecikler Mahallesinden başlayan asfaltlama çalışmaları vatandaşlar ve esnaflar tarafından memnuniyetle karşılandı. Belediye’nin asfaltlama çalışmalarından son derece memnuniyet duyduklarını ifade eden vatandaşlar, uzun zamandır çekilen çamur ve toz sıkıntısının bitecek olmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ederek Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Başkan Murat Kaya’ya teşekkür ettiler.

Herşey Geyve İçin

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya “ilçemizin alt yapısını tamamladık. Fiber optik, içme suyu, kanalizasyon derken vatandaşımız ciddi sıkıntılar yaşadı. Çalışmalara başlarken söylediğimiz bir söz vardı. Geyve’nin geleceği için bu çalışmaları yapmak zorundayız. Bölge halkımız sağ olsun sabır gösterdi. Büyükşehir Belediyemiz tepecikler Mahallesinden 2. Etap asfalt çalışmalarına başladı.Kısa sürede toz ve kirlilik bitecek. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na, ilçeme verdikleri katkı için teşekkür ediyorum” dedi.
Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3396 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’de 2. Etap Asfalt Çalışmaları Başladı. için 4 Yorum

 1. Aysu dedi ki:

  gene baştan savma bir asfalt dökümü kaldırım taşalarıyla bir olmuş kazımadan temizlemeden alelacele asfalt döküyorlar neden bu işler itinayla yapılmıyor acaba lütfen biraz düzen intizam

 2. Cafer dedi ki:

  Alt yapı yatırımları Cok kapsamlı, çok mesakkatli ve belediye olarak da bir çok eleştiriye maruz kalınan bir çalışma. Bu çalışmalar yapılırken bu projeler dışarıda monte edilip sihirli degnekle yerin altına bırakılmıyo. Şimdiye kadar cesaret edilip yapılamayan ve Dolayısıyla artısına, eksisine göğüs gererek daha önce yapılmayan bu hizmeti yapan Başkanımızı tebrik ediyor, halkımıza da Gözümüz aydın olsun diyorum.

 3. MİSAFİR06 dedi ki:

  BÜYÜKŞEHİR, İLÇE VE İLK KADEME BELEDİYELERİNİN GÖREV VE SORUMLULUKLARI
  Madde 7 – Büyükşehir belediyesinin görev, yetki ve sorumlulukları şunlardır:
  g) Büyükşehir belediyesinin yetki alanındaki meydan, bulvar, cadde ve ana yolları yapmak, yaptırmak, bakım ve onarımını sağlamak, kentsel tasarım projelerine uygun olarak bu yerlere cephesi bulunan yapılara ilişkin yükümlülükler koymak; ilân ve reklam asılacak yerleri ve bunların şekil ve ebadını belirlemek; meydan, bulvar, cadde, yol ve sokak ad ve numaraları ile bunlar üzerindeki binalara numara verilmesi işlerini gerçekleştirmek
  SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN GÖREV VE SORUMLULUKLARI İÇİNDE OLAN VE YAPMAK ZORUNDA OLDUĞU İŞİ BEN YAPACAK DEĞİLİM VERGİMİ VERİYORUM VATANDAŞTA VERGİSİNİ VERİYOR YANİ BİZİM PARALARIMIZLA BU ÇALIŞMALAR YAPILIYOR.

 4. samet dedi ki:

  bastan savmanin bastan savmasi gibi olmus kazimadan temizlemeden

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle