Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve’de 2. El Eşyanın Yeni Adresi Açıldı

Geyve’de 2. El Eşyanın Yeni Adresi Açıldı

Atalay 2. El ev eşyası Alım Satım Dünyası yeni yerinde açıldı.

Geyve’de geçtiğimiz yıllarda açılan ve dar yerinde büyük bir kesimin ihtiyacına cevap vermeye çalışan Atalay 2. el ev eşyası alım-satım dünyası geniş mağazasıyla yeni yerinde açıldı.

Günümüzde artık insanlar yüksek fiyattaki birinci el ürünler yerine daha cazip fiyatlara sahip olan ikinci el ürünleri de tercih ediyor. Bu nedenle artık ikinci el mağazaları da ciddi bir marka olmaya başladılar. İşte Geyve’de sektöründe bir ilk olan “Atalay 2. el ev eşyası alım-satım dünyası” artan talep üzerine geniş mekandaki yeni işyerini hizmete açtı. Özellikle dar gelirli ailelerin, öğrenci ve bekar çalışanların ilgi gösterdiği ikinci el eşyaların bir kısmı, yenisinin çeyreği fiyatına alıcı buluyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın da katıldığı açılışta yapılan duaların ardından yeni mağazanın açılış kurdelası kesildi.Program sonrası konuklara ikramda bulunuldu.

İlçede ikinci el eşyaya olan ilginin her geçen gün arttığını ifade eden “Atalay 2. el ev eşyası alım-satım dünyasının” sahibi İlker Atalay; Geyve’de yeni bir iş kolu geliştirdik.Bazen hiç kullanılmamış malzemeleri bile ikinci el fiyatından satıyoruz. İsteyen her öğrenciye, her çalışana, yani her ihtiyacı olana her türlü eşya temin etmek için hizmet veriyoruz.Bizde kullanılmayan eşyaları ucuza peşin alıp ihtiyacı olan öğrencilerimize ucuza satıyoruz. Bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Buradan okuyucularımıza duyuruda bulunmak istiyorum. Evde kullanmadığınız eşyalarınız varsa bizi arasınlar, biz gelip onları alır, ihtiyacı olanlara tekrar kullanıma süreriz. Yeni ekonomik değer yaratmış oluruz. Kısacası 2. el eşya almak-satmak için başka yerlere gitmenize gerek kalmadı. Bunun için bizi arayabilirsiniz

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3463 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle