Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Eylül 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Geyve YRP’sinde Teşkilatlanma Çalışmaları Tamamlanıyor

TEŞKİLATLANMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANIYOR

Yeniden Refah Partisi Geyve İlçe Teşkilâtı Divan Toplantısı yoğun katılım ile gerçekleşti.

Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Çınar ve İl Teşkilatı Müfettişlerinin katılımı ile gerçekleşen ilçe divan toplantısında Mahalle Temsilcilerinin bazılarına İl Başkanı tarafından belge takdim edildi.

YRP Geyve ilçe Başkanı Yunus Emre Özkan’ın açılış konuşmasının ardından İl Başkanı Hasan Çınar Yeniden Refah Partisi’nin niçin ve neden kurulduğu hakkında ve Genel Başkan Dr.Fatih Erbakan’ın projeleri hakkında katılan konuklara konuşma gerçekleştirdi.

Yeniden Refah parti Geyve teşkilat başkanı Halil Gül; teşkilat çalışmalarının gidişatı hakkında bilgi verdiği konuşmasında; ilçe divan toplantısına katılan teşkilat üyelerine selamlayarak teşekkür etti. Bu akşam ilçe divanımıza yürüttüğümüz çalışma gayretini önümüzdeki hafta yapılacak il divan toplantısı için de göstereceklerini ifade eden Gül; Üye çalışmalarına Teşkilât arkadaşlarımızla birlikte son sürat devam ediyoruz. 49 Mahalle Temsilcisinin atamasını gerçekleştirdik kalan mahalleler için çalışmalarımız devam ediyor.Teşkilâtımızda birkaç değişiklik yapıldı nedeni arkadaşlarımızın iş dolayısıyla çalışmalara fazla zaman bulamadıklarını ve daha aktif arkadaşlarla devam etmemizi istemeleriydi ve ve bizde yolumuza aktif arkadaşlarımızı aldık devam etmekteyiz. O arkadaşlarda yine bizle beraberler.Büromuzu araştırıyoruz partimize yakışan bir büro olmasını istediğimizden büyük bir yer arıyoruz. İnşallah kısa sürede bu sorunumuzu da halledeceğiz.Önümüzdeki ayın 27 sinde Ankara’nın en büyük kongre salonunda gerçekleşecek olan Genel Kongremize Geyve teşkilatımız olarak en yüksek katılımla katılmayı arzu ediyoruz, dedi.

Yeniden Refah Parti Geyve  Gençlik Kolları Başkanı Mesut; gençlik yapılanmasına ve gençlerin katılımına tüm gayretimizle çalışıyoruz. Katılımın yüksek derecede artışını teşkilâtımızla yürütüyoruz.Divan’ımıza katılan herkese teşekkür ediyorum, dedi.

Yeniden Refah Partisi Geyve teşkilatının divan toplantısı, teşkilat başkanı Halil Gül’ün Asr süresini okuması sonrası,  il Başkanı Hasan Çınar’ın teşekkürü ve Geyve teşkilatıyla vedalaşmasıyla sona erdi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

.

1151 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle