Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Kasım 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Geyve Yöreselin Leziz Tatlarıyla Zahide Yetişe Konuk Oldular

Geyve’nin Yöresel Lezzetleriyle Zahide Yetiş’e Konuk Oldular.

TV ekranlarında Şhow TV de yayınlanan sabah kuşağı programlarının gülen yüzü Zahide Yetiş,  programında Geyveli konuklarını ağırladı.

Geyve Yöresel Ürünler Üretim merkezinin namı ile tadını ülkede tanımayan kalmadı.Güzelliği ve sunuculuğu ile ekranların sevilen ismi Zahide Yetiş Geyvenin nefis lezzetlerinin anlatıldığı “Zahide İle Yetiş Hayata” programında Geyve Yöresel Ürünleri Üretim Merkezi çalışanlarından Sevilay Çınar Melek Tuna Ayşe Turhan’ı ağırladı.

Zahide Yetiş’in sunduğu Ekranların sevilen sabah kuşağı programı “Zahide ile Yetiş Hayata” 653. Bölümü yayınlandı. Ünlü konukları, birbirinden değerli profesörleri, yemek ve sağlık konusundaki işlediği dosyalarla adından her gün söz ettirmeyi başaran ve yüzlerce bölümü geride bırakan Zahide Yetişin son programında Prof.Dr. Osman Erk katılırken, Geyve Yöresel Ürünler Üretim merkezinden Sevilay Çınar, Melek Tuna ve Ayşe Turhan katıldılar.

ŞALVAR GİYDİ

Programın sunucusu Zahide Yetiş, Geyve’den gelen konuklarıyla birlikte şalvar giydiği programda bir yandan diğer konuklarıyla ilgilenirken diğer yandan da Geyve Yöresel Ürünler Merkezinin nefis lezzetlerinin yapımına başlayan hanımları takip etti.Programda Geyve Yöresel Ürünler müdürü Sevilay Çınar, Üretim merkezi hakkında Yetişi bilgilendirirken, Melek Tuna Çarşaf Böreği  Ayşe Turhan ise Ayva tatlısı ile Cevizli Lokum yaptı.

YÖRESEL SEPETI HEDIYE

Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi Müdürü Sevilay Çınar Zahide Yetiş ve ekibine üretim merkezinde Geyveli hanımlar tarafından üretilen Ayva Reçeli Ayva Ekşisi Ayva Lokumu Erişte Ispanaklı Makarna ile Geyve Ayvasından oluşan sepeti hediye ettiler. Program yapımcısı Zahide Yetiş, üretilen ürünlerin tek merkezde ve çalışan hanımlar tarafından üretilmesine ve gelirinin 160 yetim çocuğa verilmesine hayran kalırken en yakın zamanda Geyve’yi ve Geyve Yöresel ürünler Üretim Merkezini ziyaret etmek istediğini söyledi.

Geyveli hanımların kendi yaptıkları ekşi mayalı ekmek ile Cevizli Lokum ile Ayva Tatlısı ve Çarşaf Böreğinin tadına bayılan Zahide Yetiş misafirleri ile bir başka programda yeniden ağırlamak üzere ayrıldılar.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

7492 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle