Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve Yöresel ve Seyir Terası İftar’da Misafirlerini Bekliyor

Geyve Seyir Terası ile Geyve Yöresel Ürünler Merkezi nezih ortamlarıyla Ramazan boyunca avantajlı, lezzetli Ramazan Menüsü seçenekleri ile muhteşem manzara eşliğinde iftarda müşterilerini bekliyor.

BÖLGENİN BULUŞMA NOKTASI

Geyve Belediyesinin geçtiğimiz yıl içerisinde hizmete soktuğu ve Geyve başta olmak üzere bölge insanının buluşma noktası olan Geyve Seyir Terası ile Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi Ramazan ayında  leziz  menüleri ile eşsiz manzara eşliğinde herkesin damak keyfine göre Ramazan boyunca iftarda müşterilerinin hizmetinde.

GEYVE BELEDİYESİNİN İMZASI

Kaliteli hizmet anlayışı ve nefis sunumları ile göze, zevke ve değişmeyen damak tadıyla midenize hitap eden Geyve Belediyesinin her iki sosyal tesisi de  Ramazan’da benzersiz lezzetlerle sofranızı donatacak.Türk mutfağının seçkin lezzetlerinden oluşan iftar menüleriyle Geyve Yöresel ürünler merkezinin sessiz ne nezih ortamında güzel bir akşam geçirirken, Geyve Seyir terasının yemyeşil doğal manzarasında iftar keyfini yaşayabilirsiniz.

TOPLU İFTARLARA AÇIK

Geyve Yöresel ürünler merkezinde İftar bereketinde Türk mutfağının en güzel lezzetlerinden oluşan 3 adet menü sunulurken, Geyve Seyir Terasında 2 menü sunuluyor.Resmi kurum, kuruluş, dernek, şirket, grup veya şahıs olarak düzenleyeceğiniz toplu iftar davetlerinizde iftar yemeği hizmeti sunan her iki tesis te , toplu iftar davetlerinizde misafirleriniz için size en uygun menü ve fiyat alternatiflerini seçme imkanı veriyor.

KÖY EKMEĞİ ve PİDE

Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezinde eski usul fırında odun ateşinde ekşi mayalı hamurdan yapılan köy ekmeğinin ardından, pide satışları da başladı.Vatandaşların yoğun beğenisini kazanan ve bir alanın bir daha aldığı ekşi mayalı köy ekmeği gibi pidenin de yoğun talep görmesi bekleniyor.

REZARVASYON YAPTIRIN

Ramazanı doyasıya yaşayacağınız iftarlar için Geyve Yöresel ürünler Merkezi ile Geyve Seyir Terasında rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

GEYVE SEYİR TERASI

Tavuk Menü: 40 TL

Kavurma Menü: 50 TL

REZARVASYON: 0543 903 66 80

GEYVE YÖRESEL

Tavuk Menü:  40 TL

Köfte Menü : 45 TL

Kavurma Menü : 50TL

REZARVASYON:  05 53 524 54 43

GEYVE SEYİR TERASI

GEYVE YÖRESEL ÜRÜNLER MERKEZİ

GEYVE YÖRESEL DE KÖY EKMEĞİ VE PİDE

2738 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle