Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mart 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Geyve Yöresel ürünlerimizden Bir Sepet Vali yazıcı’ya

Vali takdir etti

Tarihi Kentler Birliği toplantısı için Balıkesir’e giden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ziyaret gittiği makamlara eli boş gitmez. Sebze-meyve ambarı bir ilçenin belediye başkanı olmasının avantajını da kullanan Başkan Kaya gittiği her yere mevsimlik taze meyveler götürüyordu.

Başkan Murat Kaya üreticinin ürünü daha değerli olsun, kadınlara istihdam yaratmak ve yetim-öksüz çocukların bursunu karşılamak için kurduğu Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’nin tanıtımını yapmak için artık içerisi yöresel ürünlerle dolu sepetle ziyaretlere gitmeye başladı. Son olarak Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret eden Başkan Kaya geleneksel metotlarla hazırlanan yöresel ürünler sepetini takdim etti.

Vali Ersin Yazıcı yöresel ürünler üretim merkezinin hikayesini dinledikten Başkan Kaya’yı tebrik ederek “Üreticinin, alın teri ve emeğin yanında olduğunuz ayrıca teşekkür ederim. Ziyaretinizle mutlu olmuştum. Kadın istihdamı, üreticinin daha fazla kazanması en önemlisi yetim ve öksüze sahip çıkmanız çok mutlu etti” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2101 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle