Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Kasım 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet

Geyve Vergi Rekortmenleri Açıklandı

Geyve Vergi Rekortmenleri Açıklandı

Geyve’nin vergi rekortmenleri belli oldu.

Sakarya Vergi Dairesi Başkanlığı merkez ile diğer ilçelerdeki vergi rekortmenleri açıklandı.

Sakarya’nın Geyve ilçesinde 2017 yılı vergilendirme dönemi yıllık gelir ve kurumlar vergisi rekortmenleri açıklandı. Buna göre Geyve’de kurumlar vergisi rekortmenleri arasına Vedat Baltaoğlu İnş.San.Tic. Ltd. şti.,  Hilmi Yıldız İnş.Yapı malz. Nak. Paz. San. Tic. Ltd. Şti. ile Yılmaz Traktör ve Ziraat Mak. San. Tic.  girdi.

Listeler Açıklandı

Geyve Vergi Dairesi Müdürlüğünce 2017 yılına ilişkin mükelleflerin mal ve hizmet üretimi, aracılık gibi faaliyetleri sebebi ile elde ettikleri kazançlar üzerinden yıllık Gelir ve Kurumlar vergisi beyannamelerine göre en çok vergi tahakkuk edenler listesi oluşturuldu.

İlk 100 de  Üç Geyveli

Sakarya Vergi Dairesi başkanlığı sitesinde yayınlanan listeye göre vergi rekormenleri listesine ilçemizden 3 şirket girdi.Buna göre Alifuatpaşa Vergi dairesine kayıtlı yapı, yol, taş ocağı işletmecisi Vedat Baltaoğlu İnş.San.Tic. Ltd. şti., 46. sıradan 625.850,03 TL. girerken, Geyve Vergi Dairesine kayıtlı çimento, alçı, harç, kireç, mozaik vb. inşaat malzemeleri toptan ticaretiyle uğraşan Hilmi Yıldız İnş.Yapı malz. Nak. Paz. San. Tic. Ltd. Şti 514.312,96 TL ile 59.sıradan, tarım, hayvancılık, ormancılık ve makine ekipmanları ile aksam ve yedek parçalarının toptan ticareti ile uğraşan Yılmaz Traktör Ziraat Makine Sanayi Ticaret Şirketi 352.476,36 TL ile 92. sıradan girdi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

VEDAT BALTAOĞLU İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 

HİLMİ YILDIZ İNŞ.SAN. TİC.

YILMAZ TRAKTÖR ZİR. MAK. SAN. TİC.

 

7231 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle