Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Aralık 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Geyve ve Taraklı’dan MHP’ye 2 Yeni Aday

Geyve ve Taraklı’dan MHP’ye 2 Yeni Aday

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’den Belediye Başkan Adaylığına 2 yeni isim talip oldu. Geyve’den İş adamı Mehmet Nuri Tanin, Taraklı’dan Mali Müşavir İbrahim Pilavcı aday adayı

Aday adaylığı başvurularının 15 Aralık gününe kadar devam edeceği MHP’de aday adayı sayısı artıyor. Geyve’de daha önce aday adaylı için ilçe başkanlığından istifa eden Şerafettin Kaya’dan sonra iş adamı Mehmet Nuri Tanin de aday adaylığını açıkladı. Tanin, Genel Merkeze yapacağı remi başvuru öncesi ilçe başkanı Murat Çakmak, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve ailesiyle birlikte MHP İl Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Taraklı’da ise daha önce aday adaylığını açıklayan ve resmi başvurusunu yapan Volkan Hedef’in ardından Mali Müşavir İbrahim Pilavcı da aday adayı oldu. MHP’de daha önce 2 dönem ilçe başkanlığı görevinde bulunan Pilavcı, Taraklı İlçe Başkanı Halim Cingöz ile birlikte MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar’ı ziyaret etti. Pilavcı resmi başvuru için bu hafta MHP Genel Merkezi’ne gidecek.

Mehmet Nuri Tanin

1977 Doğançay Mahallesi(köyü) doğumlu, İlkokulu Kızılkaya Mahallesi(köyü)’nde Ortaokulu Alifuatpaşa Mahallesi’nde, Liseyi Adapazarı Atatürk Lisesi’nde okudu.

2003 yılında Tanınlar Boya şirketini kurdu. Ticari hayatına Türkiye genelinde işler yaparak devam etmekte.

Okul yıllarında Ülkü Ocakları’nda çeşitli görevler aldı. Son 1 yıldır da MHP Geyve İlçe Teşkilatında görev yaptı.

Karaçam Mahallesi’nde ikamete olup, Evli ve 5 çocuk babasıdır.

İbrahim Pilavcı

1982 yılında Taraklı’da doğdu. İlk-Orta ve Lise öğrenimini Taraklı’da tamamladıktan sonra girdiği Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.

2010 yılında Mali Müşavirlik ruhsatını aldı ve bu tarihten itibaren de 2010 Taraklı ilçesinde Mali Müşavirlik yapmaktadır.

İk i dönem Milliyetçi Hareket Parti Taraklı İlçe Başkanlığı görevinde bulundu. Ayrıca çeşitli derneklerde yönetim kurulu üyeliği bulunuyor.

Evli ve 2 çocuk babası.

1858 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle