Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Nisan 2014 | Alt Haberler, Manşet, Sakarya, Teknoloji

Büyükşehir Meclisi Olağanüstü Toplandı..

resim6303Büyükşehir Belediyesi Olağanüstü Meclis Toplantısı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar başkanlığında gerçekleştirildi. Pamukova ve Geyve ilçelerinde inşa edilecek Hidroelektrik Santralleri ile ilgili gündemleri de içeren 3 madde oy birliğiyle kabul edildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Olağanüstü Meclis Toplantısı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Pamukova Çardakköy ve Geyve Bozörenköy Mahallelerinde inşa edilecek Hidroelektrik Santralleri için hazırlanan 5 binlik ve binlik planların görüşüldüğü ilk iki gündem maddesi komisyondan geldiği şekliyle, oy birliğiyle kabul edildi.

Sakaryapark açılışa hazırlanıyor
Olağanüstü toplanan Meclis’te, kısa süre içerisinde hizmete alınacak Sakaryapark projesi ile ilgili de gündem maddesi görüşüldü. Şehri nehir ile buluşturan proje içerisinde yer alan restoranlar, kafeteryalar ve amfi tiyatronun 10 yıllığına kiraya verilebilmesi için Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve encümene tam yetki verildi.

E-belediyecilik
Meclis oturumunun tamamlanmasının ardından Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Türker Vardar, yeni meclis üyelerine dağıtılan tablet bilgisayarlarda yüklü e-belediye uygulaması ile ilgili bilgi verdi. Büyükşehir Belediyesi’nin bilişim teknolojilerinde birbirinden önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini belirten Vardar, Meclis üyelerine yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundu.

2404 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle