Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Temmuz 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Geyve Umurbey Köyünde Traktör Kazası..

Geyve Umurbey Köyünde Traktör Kazası..3 Yaralı

Geyve Umurbey mahallesi  merkezinde kahvenin önünde virajı alamayan traktörün devrilmesiyle 3 kişi yaralandı.

Geyve Perşembe pazarından Karacaören Mahallesine dönen ve üzerinde vatandaşların da bulunduğu traktör Umurbey Mahallesinin merkezindeki virajı alamayarak devrildi.Virajı alamayarak devrilen Traktörün üzerinde ve  kasasında bulunanlardan Mustafa Ş.(81), Mustafa Ş. (51)  ve Kadriye Ş. (24) yola savrularak yaralandı.

Traktörün devrilmesi sonrası ilk müdahaleyi Umurbey mahallesi sakinleri yaptı. Köy meydanındaki kahvelerde oturan vatandaşlar traktörün an ve an devrilmesine şahit oldular. Vatandaşlar 112 sağlık ekipleri ve Jandarma’ya  haber verip traktör ve kasası altında kalan vatandaşları kenara çıkardılar.

Traktörün devrilmesiyle altında kalan Mustafa Ş.(81), Mustafa Ş. (51)  ve Kadriye Ş. (24) olay yerine gelen 112 sağlık ekiplerince Geyve Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Geyve Devlet Hastanesine kaldırılan Mustafa Ş.(81), Mustafa Ş. (51)  ve Kadriye Ş.nin (24) ayakta tedavilerinin yapıldığı ciddi bir durumun söz konusu olmadığı öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülmektedir.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

9785 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle