Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Aralık 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

GEYVE ÜLKÜ OCAKLARINDAN ŞEHİTLERE SAYGI YÜRÜYÜŞÜ

Geyve Ülkü Ocakları tarafından şehitlere saygı yürüyüşü düzenlendi.

Geyve Ülkü Ocaklarının düzenlediği ve İlçe Jandarma Komutanlığı ile İlçe Emniyet Müdürlüğünün ziyaret edildiği yürüyüşe çok sayıda Geyveli ve üniversite öğrencisi katıldı

Geyve Ülkü Ocaklarının düzenlediği ve çok sayıda Geyveli ile üniversite öğrencisinin katıldığı yürüyüş için Ülkü Ocakları binası önünde toplanıldı. Geyve Cumhuriyet Meydanından yürüyüşe başlayan kortej, ilk durak olarak İlçe jandarma karakoluna sloganlar ile yürüdüler. Geyve Ülkü Ocakları başkanı İlyas Özdemir ve Ülkü Ocakları yönetimi burada İlçe Jandarma komutanı Jandarma Üstğ. Raşit Gökhan Civek’e  Türk bayrağı hediye ederek, baş sağlığı dileklerinde bulundular.

Kalabalık grup sloganlar eşliğinde Jandarma karakolundan polis karakoluna yürüyüşüne devam etti. Yol boyunca Geyveli vatandaşların yoğun destek ve ilgisi eşliğinde ilçe emniyet müdürlüğüne gelindi. Burada Geyve Ülkü Ocakları başkanı İlyas Özdemir İlçe Emniyet Müdür vekili Uğur Duman’a taziye dileklerini ileterek Türk Bayrağı hediye etti.

Geyve Ülkü Ocakları başkanı İlyas Özdemir; Ülkü Ocakları her daim polisinin ve askerinin yanındadır.Yanında olmaya da devam edecektir. Dış mihrakların maşası terör örgütleri ne yaparsa yapsın bu inanmış halkı yenemeyecektir, ifadelerini kullandı. Kalabalık grup ilçe merkezine dönüp Cumhuriyet meydanında İstiklal marşı okuyarak dağıldı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

Video:Emircan Demiraslan

 

4683 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle