Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

GEYVE ÜLKÜ OCAKLARINDAN ŞEHİTLERE MEVLİT

geyve-ulku-ocaklari-mevlit-Geyve Ülkü Ocakları terör olaylarında vatan, millet ve bayrak için canlarını veren şehitlerimiz için mevlit okuttu.

Son dönemde yaşanan terör saldırıları nedeniyle görevleri başında şehit düşen asker ve polisler için Geyve Ülkü Ocakları tarafından namazı ile yatsı namazı arasında Merkez Sinanbey Camisinde mevlit okutuldu.

Geyve Merkez camide düzenlenen programa MHP Sakarya milletvekili adayları Ahmet Pehlivan ile Ali Rıza Acartürk ile vatandaşlar katıldı. 

Geyve Merkez camide düzenlenen programda Mustafa Ertürk, Yusuf Baran, Mehmet Fındık, Murat Yurttadur, Enes Işık, Cuma Akgündüz, Hakkı Kılıç, Birol hocalar Kuran-ı Kerim tilavet ettiler. İlahiler okudular. Mustafa Ertürk hoca okuduğu kasidelerle cemaatin gönlünü fethetti. Şehitlerimizin aziz hatırası için dua edildi.

Geyve Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Özdemir, “Son dönemde ülkemizde malum terör hadiseleri meydana gelmektedir. Bizler Geyve Ülkü Ocakları olarak gerek yapmış olduğumuz yürüyüşlerle, gerek bugün düzenlemiş olduğumuz mevlidi şerifle bir kez daha şehitlerimizin yanında olduğumuzu, bu vatanın bu milletin bekası için her zaman var olacağımızı bir kez daha göstermiş bulunmaktayız. Ülkemizde askerimize, polisimize karşı gerçekleştirilen kalleşçe saldırılar bizleri elbetteki derinden üzmektedir. Biz de her zaman bu milletin bekası için var olacağız. Hiçbir zaman bu yoldan asla dönmeyeceğiz. Bugün burada gerçekleştirdiğimiz mevlidi şerifi şehitlerimizin ruhlarına yad ediyoruz. Ruhları şad olsun, mekanları cennet olsun” dedi.

Geyve Ülkü Ocakları tarafından Program sonunda pilav ayran ikramında bulunuldu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1982 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle