Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Teknoloji, üst Haberler

ÇÖKEN YOLDA GEÇİCİ ÖNLEM

GEYVE-TARAKLİ-KARAYOLU-COKEN-YOLA-GECİCİ-ONLEM- (3)Geyve Taraklı Yolunun Çöken Kısımlarında Önlem Alındı.

Sakarya’nın Taraklı İlçesinde Ankara-İstanbul karayolunda değişik bölgelerde meydana gelen çökmelerde geçici önlem alındı.

Sakarya İli Taraklı İlçesinde Ankara-İstanbul karayolunda değişik bölgelerde meydana gelen çökmelerde karayolları 1.Bölge Müdürlüğü tarafından geçici önlem alındı. Yolda çöken kısımlar büyük kayalarla dolduruldu. Yaklaşık 2 aydır uyarı dubalarının konulmasının haricinde hiçbir önlemin alınmayan yol basında yer almış ve siyasilerden de tepkiler gelmişti. Çöken yolda yenileme çalışmaları için ihale yapılacağı belirtildi.

İzzettin KÖMÜRCÜ-TARAKLI

 

1778 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Taraklı Yolunun Çöken Kısımlarında Önlem Alındı. için 2 Yorum

  1. Hasan Akkale dedi ki:

    bu mu önlem??? böyle önlem mi olur yahu.. uganda mı burası.. hani yeni türkiye.. bu mu? orası yapıldı yapılalı 2 – 3 senedir çöküyor. niye hala daha köklü önlem alınmıyor da bu tür çağa uygun olmayan komik işler yapıııyor ve bu haber oluyor. bu haber, traji komik haber dalında 1. lik kazanmalı. siz bu haberi bu maksatla mı yaptınız?.. bu yüz karası x utanç verici bir haldir. o yolu kullanan yabancılara sormak gerekir, acaba bu hal hakkında neler söylerler? onlar konuşur akp yapar… böyle yapar değil mi.. sağolsunlar, çok hayırlı ve çağdaş bir hizmet olmuş. artık o yol asla çökmez… çökerse paralelcilerden dolayı çöker

  2. BÜLENT dedi ki:

    AKP HER YAPTIGI IŞI BOYLE YAPIYORSA VAY YENİ TÜRKİYENİN HALİNE 2023 CÜ GÖREMEZ BÖYLE GİDERSE ZATEN BİR CÖKME VAR BELLİ OLUYOR SAYIN CUMHUR BAŞKANIMIZDA BUNA DESTEK CIKIYOR INSALLAH EN KISA SUREDE YOLA KAVUSURUZ İNŞALLAH

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle