Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Teknoloji

ÖLÜME DAVETİYE !!!

GEYVE-TARAKLİ-KARAYOLU-OLUME-DAVETİYE- (1)Geyve-Taraklı Karayolu’nda kış şartları nedeniyle yaşanan heyelan ve çökmelere karşı, Karayolları’nın halen bir önlem almaması herkesin tepkisine yol açtı.
Birkaç duba
Geyve Taraklı arasında birkaç yerde yaşanan çökmelerin en büyüğü Hacıyakup Paşalar mevkiinde yaşandı. Taraklı’lı vatandaşlar 3 aydır yolun bu durumda olduğunu belirterek, “Maalesef havalar düzeldi ama Karayolları harekete geçemedi. Yol kenarına önlem adı altında birkaç duba kondu. Hepsi o kadar” dediler.
Seçim üstü
Yolun tehlike yarattığını ifade eden vatandaşlar, “Bu yol Karayolları’na ait. Yolun bu halde olduğunu bildikleri halde, kılları kıpırdamıyor. Sanki halen kış uykusundalar. Karayolları seçim üstü sanki bilerek bu yolda bakım onarım yapmıyor. Biran önce yolumuzun düzeltilmesini ve tehlikesiz hale getirilmesini bekliyoruz” dediler.

Başkan Özen’den jet açıklama

baskan-ozen-den-jet-aciklama

Taraklı AK Parti ilçe başkanı Erdal Özen’den Taraklı Geyve karayolu ile ilgi yapılan haberlere jet açıklama geldi.

Turistik ilçenin çöken yolu 3 aydır onarılamadı, sürücüler tehlike yaşıyor haberi üzerine açıklama yapan AK Parti ilçe başkanı Erdal Özen,’’ Taraklı Geyve D–150 Karayolunun Geyve Ahıbaba ve Hacıyakup Paşalar Mahallesi mevkilerinde yaklaşık 3 ay önce çökmeler meydana geldi.

Yetkililerle görüşmelerden sonra bu çöken mevkilerin ihale tarihleri de belirlendi. 22 Haziran Pazartesi günü Karayolları 1.Bölge Müdürlüğü İhaleler Başmühendisliğinde gerçekleşecek olan ihalede Taraklı Geyve D–150 Karayolunun 12.19.ve 23.üncü kilometrelerinde meydana gelen çökmelerin ihalesinin yapılacağını ve sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren Beş gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacağını ‘’belirtti.

1845 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle