Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Ocak 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Spor, Sür Manşet

Geyve Stadına YÜCE Neşteri…

KANAYAN YARAMIZA “YÜCE” NEŞTERİ…

Geyve’de sporsal faaliyetlerin önündeki en büyük engel olan Alt yapı ve tesis sıkıntısına neşter vuruldu. Geyvespor Kulüp Başkanı Erdinç Tuna’nın Geyve stadının içler acısı halini gösteren son durumunu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce’ye sunduğu toplantıda stadın yeni yerine taşınması ile çalışmaların yerel seçimlerin ardından başlayacağı müjdesi geldi.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu ziyaret etti. Buluşmada ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi, Futbol İl Temsilcisi Tercan Demir, Antrenörler Derneği Başkanı Tamer İlaçan ve yöneticileri, TFF Bölge Antrenörü Adem Tandoğan ve çok sayıda spor adamı yer aldı.

ASKF Başkanı Yaşar Zımba ile ASKF Yönetim kurulu üyesi Uğur Kobaş’ın, Sakaryada tüm ilçelerde sentetik saha olmasına rağmen Geyve’de tesis olmadığının altını çizdikleri toplantıda, Geyvespor Kulüp Başkanı Erdinç Tuna’da Geyve stadının içler acısı halini gösteren son durumunu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce’ye sundu.

Geyvespor Kulüp Başkanı Erdinç Tuna;”Bugün ASKF da yapılan toplantıda Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Geyveli hemşerimiz, gururumuz Ekrem Yüce’ye amatör futbolun nabzının attığı Sakaryadaki stadlar ile Geyvedeki kanayan yaramız olan ilçe stadımız hakkındaki dosyamızı sunduk.

Kendileri de konuyu yakından takip ettiğini ifade ederek göreve geldiğimizde Geyveli hemşerilerimize ve spor sever halkımıza stad sözümüzü yerine getirmek için çalışacağız dedi.

Geyvespor camiası olarak Tarihi ilçemize yakışmayan bir görüntüde olan stadımızın yenisinin kazandırılması için yapılacak çalışmalardan dolayı şimdiden Büyükşehir belediye Başkan adayımız Sayın Ekrem Yüce ile her platformda istek ve taleplerimizi üst makamlara taşıyan ASKF başkanımız sayın Yaşar Zımba’ ya teşekkür ve şükranlarımızı arz ediyoruz”, dedi

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

1405 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle