Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Temmuz 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve Sosyal Hizmet Merkezi inşaatı Hızla İlerliyor

Geyve Sosyal Hizmet Merkezi inşaatı Hızla İlerliyor.

Sakarya’nın güney bölgesinde bulunan Geyve, Pamukova ve Taraklı ilçelerine hizmet verecek Geyve Sosyal Hizmet Merkezi Binası inşaatında sona yaklaşılıyor.

Çocuk, yaşlı, engelli, kadın, aile ile Şehit yakınları ve Gazilerimize sunacağımız kaliteli hizmetler için Geyve Sosyal Hizmet Merkezi inşaatı hızla ilerliyor.Geyve ilçesi, Orhaniye Mahallesi, 2726GD-LA/1 pafta, 33 ada, 19 parselde başlanan Geyve Sosyal Hizmet Merkezi Binası projesi 3 kattan oluşuyor. Betonarme karkas sistemde yapılacak olan yapı 661 m2 oturum alanına sahip olup toplam inşaat alanı 1869 m2’dir. Projenin yapılacağı arsa Geyve ilçe merkezine çok yakın olması nedeniyle Geyve halkının kolay ulaşabileceği konumuyla gün içerisinde dinamizmi yüksek, yaşayan bir bina olacaktır. Proje arsasının kuzeyinde ve güneyinde bulunan rekreasyon alanları binanın kamusal alanlarla bütünleşmesine katkı sağlayacaktır.

Geyve Sosyal Hizmet Merkezi Hizmet merkezi projesinin zemin katında yaşlı ve engelli vatandaşların daha sıklıkla kullanacağı birimlerin yanında yönlendirme amaçlı danışma ve başvuru tespit birimleri bulunmaktadır. Diğer katlarda ofisler ve yönetici odalarının yanı sıra orta katta toplantı, konferans gibi etkinliklerin gerçekleştirilebilmesine olanak sağlayacak fuayesi de bulunan birçok amaçlı salon bulunacaktır. Yönetici odalarının dışında tüm ofis bölmeleri belirli boyutta opaklık sağlanarak sosyal hizmet anlayışına uygun şeffaflık anlayışıyla tasarlanmıştır.

Geyve Sosyal Hizmet Merkezi Hizmet merkezi İnşaatı projesinin İhalesi geçtiğimiz yıl Temmuz ayında yapılmıştı.Proje bedeli 4.707.000TL olan Geyve Sosyal Hizmet Merkezi yapım işinin sözleşmeye göre süresi 300 gündür.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2843 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle