Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Geyve Sosyal Gelişim Merkezi Hayırlı Olsun

zeki toçoğlu-sakarya-Geyve Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi ihalesinin gerçekleştirildiğini açıklayan Başkan Toçoğlu; “İlçe merkezinde yaklaşık bin 200 metrekare alan üzerinde inşa edeceğimiz Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezimizde, 150 kişilik tiyatro ve konferans salonu, eğitim ve seminer sınıfları ile kafeterya yer alacak.”

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, yeni bir sosyal projeyi daha hayata geçiriyor. Daha önce Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun müjdesini verdiği Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezlerinin ilki Geyve’de kuruluyor. İlçe için hazırlanan çalışmaların tamamlandığını ve projenin ihalesinin yapıldığını belirten Başkan Toçoğlu, “Hemşerilerimize vermiş olduğumuz bir sözü daha yerine getiriyor, Geyve ilçemize Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi inşa ediyoruz. İhalemiz yapıldı, inşallah kısa süre içerisinde çalışmalar başlayacak” diye konuştu.

geyve-sosyal-genclik-merkezi-

Kültür Sanat Faaliyetleri Düzenlenecek

Proje kapsamında yürütülecek çalışmalar ile ilgili bilgiler de veren Başkan Toçoğlu, “İlçe merkezinde yaklaşık bin 200 metrekare alan üzerinde inşa edeceğimiz Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezimizde, 150 kişilik tiyatro ve konferans salonu, eğitim ve seminer sınıfları ile kafeterya yer alacak. Merkezde kültür sanat faaliyetlerinin yanı sıra kadınlar, gençler, çocuklar ve engelliler için çeşitli eğitimler de düzenlenecek. Geyve Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi, tüm hemşerilerimizi bir araya getirecek. Yeni yatırımımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Geyvemedya/Haber Merkezi

geyve-sosyal-genclik-merkezi-1

 

1917 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Sosyal Gelişim Merkezi Hayırlı Olsun için 1 yorum

  1. geyvesiz dedi ki:

    nedense hiç inandırıcı glmiyor

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle