Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Temmuz 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve SGM’ye Yoğun İlgi

GEYVE SOSYAL GELİŞİM MERKEZİNE YOĞUN İLGİ

Büyükşehir Geyve Sosyal Gelişim Merkezinde yaz kursu kayıtları tamamlandı. Bin 300 minik öğrenci 2 Temmuz Pazartesi günü çalan ilk ders ziliyle eğitimlerine başladı. Yüce, “Bütün çocuklar bizim geleceğimizdir. Onların başarılı olmasını ve temellerinin sağlam oluşmasını istiyoruz, İnşallah çocuklarımız bu yaz dönemini öğrenerek ve maceranın tadını çıkararak dolu dolu geçirecekler” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Geyve Sosyal Gelişim Merkezi yaz kursu içi kayıtlar tamamlandı. 18 Haziran Pazartesi başlayan kurs kayıtları 29 Haziran Cuma günü sona erdi. 7-14 yaş arası öğrencilere eğitim verecek yaz kurslarına olan ilgi yoğun oldu. 6 hafta sürecek yaz kurslarına toplamda Bin 300 öğrenci kayıt yaptırdı.

Geleceğimiz çocuklar

Yoğun ilgiden dolayı mutlu olduklarını ifade eden Davut Yüce, “SGM yaz kurslarımıza olan bu yoğun ilgi hepimizi çok mutlu etti. Zengin eğitmen kadromuzla beraber yaz kurslarına başlıyoruz. İnşallah öğrencilerimiz bu yaz tatilini de öğrenerek ve eğlenerek geçirecekler. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Onların başarılı olmasını ve temellerinin sağlam oluşmasını istiyoruz. SGM’lerde vereceğimiz dersler sayesinde miniklerimizin her zaman yanlarında olup onların güzel şeyler başarmalarını sağlayacağız” İfadelerine yer verdi.

21 farklı branş

Geyve SGM’DE verilecek olan dersler ile ilgili bilgileri paylaşan Yüce, “21 farklı branşta eğitimlerin gerçekleştirileceği Geyve SGM yaz dönemi eğitimlerimiz başlıyor. 6 hafta boyunca; 

Akıl Oyunları, Bağlama ,Çizgi Film Ve Animasyon Atölyesi ,Çizgi Tasarım Atölyesi , Dikkat Atölyesi ,Drama ,Gitar ,Grafik Atölyesi ,İngilizce, Karikatür ,Keman,                

Kuran-I Kerim Ve Değerler Eğitimi , Melodika ,Minik Adımlar Halk Oyunları Atölyesi , Origami  ,Oyuncak Yapımı Atölyesi ,Resim ,Ritim ,Satranç ,Tasarım-Seramik Ve             

Temel Dini Bilgiler Ve Peygamberimizin Hayatı

branş derslerimizi gerçekleştireceğiz. İnşallah çocuklarımız bu yaz dönemini yaşayarak, öğrenerek ve maceranın tadını çıkararak dolu dolu geçirecekler” dedi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

 

1759 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle