Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Ocak 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler

Geyve SGK’dan Önemli Duyuru

Geyve SGK’dan(Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü) sigortalı olanlara ve işverenlere önemli duyurular.

28.12.2018 TARİHLİ, 30639 SAYILI RESMİ GAZETEDE YAYIMLANAN, 27.12.2018 TARİHLİ, 7159 SAYILI KARAYOLLARI TRAFİK KANUNU İLE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUNUN 11 NCİ MADDESİ İLE 7143 SAYILI KANUNA GEÇİCİ 2 NCİ MADDE EKLENMİŞTİR.

GEÇİCİ 2 NCİ MADDE İLE; BU KANUN HÜKÜMLERİNE GÖRE KURUMUMUZA OLAN PRİM BORÇLARI İÇİN YAPILANDIRMA BAŞVURUSUNDA BULUNAN BU MADDENİN YÜRÜRLÜĞE GİRDİĞİ TARİH İTİBARİYLE ÖDENMESİ GEREKEN TUTARLARI SÜRESİNDE ÖDEMEYEREK BU KANUN HÜKÜMLERİNİ İHLAL EDENLER, İHLALE NEDEN OLAN TUTARLARI, 2019 YILI ŞUBAT AYI SONUNA KADAR, ÖDEMELERİ GEREKTİĞİ TARİHTEN ÖDEME TARİHİNE KADAR (BU TARİH DAHİL) GEÇEN SÜRE İÇİN BU KANUNUN 9 UNCU MADDESİNİN ALTINCI FIKRASINDA BELİRLENEN GEÇ ÖDEME ZAMMI İLE BİRLİKTE ÖDEMELERİ ŞARTIYLA BU KANUN HÜKÜMLERİNDEN YARARLANDIRILIR.

7143 SAYILI KANUN KAPSAMINDA BORÇLARINI YAPILANDIRIP ANCAK ÖDEME YÜKÜMLÜLÜKLERİNİ YERİNE GETİRMEYEN SİGORTALILARIMIZIN YASA İLE VERİLEN HAKTAN FAYDALANMAK ÜZERE MÜDÜRLÜĞÜMÜZE MÜRACAATLARINI BEKLİYORUZ.

HALİL BİLİR

GEYVE SOSYAL GÜVENLİK MERKEZ MÜDÜRÜ

Mehmet AYDOĞAN-Geyvemedya.com

811 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle