Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Teknoloji, üst Haberler

YENİ SGK MERKEZİNİN İNŞAATI BAŞLADI

geyve-sgk-hizmet-binasi-yapimi- (2)Geyve’ye yapılacak olan modern SGK hizmet binasının temel kazı çalışmaları başladı.

Geçtiğimiz ay mütaahhit firma ile inşaat alanı için yer teslimi sözleşmesi yapılmış, yapılacak olan SGK Hizmet binası arazisi  üzerindeki eski İlçe Tarım Müdürlüğüne ait prefabrik binalar Geyve Belediyesi ekiplerince yıkılmıştı.

Geyve’de yapılacak olan ve başta Geyve olmak üzere Pamukova ve Taraklı ilçelerinde SGK kapsamındaki tüm çalışan ve emeklinin sorunlarını rahatlıkla karşılayabilecek kapasitede olacak olan SGK hizmet binası inşaatında çalışmalar başladı. 952 metre kare kapalı alana sahip olacak SGK binasının 150 iş gününde tamamlanacağı belirtildi.

BÖLGEYE HİZMET VERECEK

Geyve’yi geleceğe güvenle taşıdıklarını belirten, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, yeni SGK binası inşaatının başladığını belirterek , hizmet binasının Taraklı ve Pamukova’ya da hitap edecek şekilde olacağını ifade etti. Kaya;Her zaman söylüyoruz. Geyve’yi geleceğe güvenle taşıyoruz ve taşımaya da devam edeceğiz. Geyve’ye yatırımların devam edeceğini de belirten Kaya “Geyve halkı her şeyin en iyisine en güzeline layıktır” diye konuştu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

GEYVE-SGK-HİZMET-BİNASİ-İNSAATİ-

 

 

 

2257 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle