Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Mart 2012 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Spor

Geyve belediyesi ve Geyve Halk Eğitim müdürlüğü işbirliğinde Geyve ilçesinde spor kursları açıldı. Çocuklara, gençlere ve büyüklere yönelik Karate, çocuklara yönelik Jimnastik, büyük bayanlara yönelik Aerobik, Plates branşlarında açılan kurslara yoğun bir katılım var. Şu ana kadar bir haftada üç branşta toplam 72 kişi spor kurslarına kayıt yaptırdı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant, şube müdürü Mehmet Doğan ve Halk Eğitim Müdürü İrfan Karaçayır bugün (Salı) sporcuları ziyaret ederek spor kurslarına katkılarının devam edeceğini söyledi. İlçe milli eğitim müdürü; gençlerin spora katılımlarından dolayı mutlu olduğunu belirtirken okulla birlikte devam edecek spor çalışmalarının öğrencilerin okullarında daha başarılı kılacağını düşündüğünü de söyledi.
Karate branşında Teknik direktör Uğur Kobaş, antrenörler Memduh Sakarya, Yaşar Ordu, Jimnastik ve Aerobik branşında Berrin Kuru ile çalışmalar 240 metre kare alanda dinlenme alanları vs yerleri olan her türlü konfora sahip karate eğitim merkezinde yapılmaktadır. Kayıt da devam etmektedir.
Kurs antrenörleri, Kaymakam İdris Akbıyık, Belediye Başkanı Murat Kaya, Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant ve halk eğitim müdürü İrfan Karaçayır’a desteklerinden dolayı da teşekkür ettiler.

1504 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle