Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Yaşam

Geyve Sağlık Meslek, AKM’de Seyirciyi Coşturdu

geyve-saglik-meslek-lisesi-Ehliyet Senin Neyine, Dön Şinasi Köyüne-tiyatrosu-7Geyve Sağlık Meslek, AKM’de Seyirciyi Coşturdu.

Geyve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi; Sakarya Valiliği, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği liseler arası 6. Tiyatro Şenliğinde seyircilere, tiyatro zevki yaşattı.

Adapazarı AKM’de oynanan tiyatroyu; Geyve kaymakamı İdris Akbıyık, okul müdürü Ahmet Akkuş, çok sayıda öğrenci ve veliler izledi.

Feyzullah Arslan’ın yazdığı “Ehliyet Senin Neyine, Dön Şinasi Köyüne” adlı oyunda ASML Kültür Edebiyat Kulübü öğrencilerinden  Selmin Can, Emre İltemir, Aleyna Erdem, Kübra Top,  ömer Faruk Rençber, Fatih Taşdemir, Rabia Güner, Gamze Topal, Ali Can Gül ve Sena Gül rol aldı. Işık ve müzik düzenlemesini Yakup Salih Acar ile Esra Ordu yaptı.

Sarhoş sürücünün çevreye ve insanlara verdiği zararı anlatan oyun çok beğenildi. Geyve kaymakamı İdris Akbıyık, görevli öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

MEHMET AYDOĞAN  

geyve-saglik-meslek-lisesi-Ehliyet Senin Neyine, Dön Şinasi Köyüne-tiyatrosu- geyve-saglik-meslek-lisesi-Ehliyet Senin Neyine, Dön Şinasi Köyüne-tiyatrosu-2 geyve-saglik-meslek-lisesi-Ehliyet Senin Neyine, Dön Şinasi Köyüne-tiyatrosu-4 geyve-saglik-meslek-lisesi-Ehliyet Senin Neyine, Dön Şinasi Köyüne-tiyatrosu-5 geyve-saglik-meslek-lisesi-Ehliyet Senin Neyine, Dön Şinasi Köyüne-tiyatrosu-6 geyve-saglik-meslek-lisesi-Ehliyet Senin Neyine, Dön Şinasi Köyüne-tiyatrosu-7

2164 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle