Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve Pamukova Honda Ailesi İftarda Buluştu

PAMUKOVA VE GEYVE HONDA AİLESİ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ..

Pamukova Özdemir tesislerinde düzenlenen İftar yemeğine Pamukova, Geyve ve Sakarya’nın farklı ilçelerinden gelen Honda tutkunları İftar yemeğinde bir araya geldiler..

Gerçekleşen iftar yemeğine katılan Honda tutkunlarının modifiyeli otomobilleri Tesis içinde görenlerin ilgi odağı oldu. Trafik kurallarının dışına çıkmadan kendi hayal güçlerini otomobillerine yansıtan gençler birlikte yemek yiyerek kaynaşıp yeni arkadaşlıklar kurdular.

Pamukova’lı Honda tutkunu Hasan Durmaz’ın ev sahipliğinde Düzenlenen İftar yemeği sonrası Honda tutkunları Pamukova buluşmasını ölümsüzleştirmek için otomobillerinin önünde selfie çektiler.

Kullandıkları otomobillerine duydukları tutkunun bambaşka bir şey olduğunu belirten Hasan Durmaz, Dostluklarını birlik ve beraberliklerini daha da pekiştirmek için benzeri buluşmaların sıklıkla gerçekleşeceğini, aralarında daha çok Honda tutkununu beklediklerini söyledi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1436 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle