Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Kasım 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Sakarya

GEYVE ORTAOKULU 8. SINIF ÖĞRENCİLERİNE OKUL  GEZİSİ

GEYVE-ORTAOKULU-OGRENCİLERİ-SAKARYA-LİSELERİ-ZİYARETİ- (2)Geyve Ortaokulu Adapazarı’ndaki liselere gezi düzenledi.

Geyve Ortaokulu Müdürlüğü ,Kasım ve Nisan aylarında ortak sınavlara girip ortaöğretim kurumlarına yerleşecek öğrencileri motive edebilmek için okul Rehberlik servisi işbirliğiyle Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesine, Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesine, Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesine ve Arifiye Fen Lisesine Gezi düzenledi.

Gezi sonrasında Öğrencilerin  geziden bir hayli memnun olduğu gözlenirken, bu liselerde öğrenim görmenin gurur verici olduğunu belirten  öğrenciler çok çalışmak gerektiğini belirttiler.

Okul Müdürü Soner Bulut; Yaptığımız etkinlik öğrencilerimizin hem sosyal yönlerini güçlendirdi hem de akademik başarılarını daha iyi okullarda gerçekleştirebilme şevk ve heyecanı verdi. Arifiye Fen Lisesinde gezdiğimiz okul müzesi  öğrencilerimizi bir başka büyüledi .Bulut; Bizlere gezimiz esnasında eşlik eden rehber öğretmenimiz Sırrı Yaşar’a, rehberlik eden lise öğrencilerimize ve Arifiye Fen Lisesi rehber öğretmeni Paşa Ordu’ya teşekkürü bir borç biliriz, dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

4749 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle