Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Nisan 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Yaşam

Geyve Orman İşletme Müdürlüğünden Tiyatro Etkinliği…

sincap.8Geyve Orman İşletme Müdürlüğü tarafından, öğrencilere tiyatro şenliği düzenlendi.

Taraklı Yatılı Bölge Ortaokulu ve Geyve M. A. Ersoy Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliklerde, öğrencilere Ankara”Sincap Çocuk Tiyatrosu” oyuncuları tarafından “Ağaç Sevgisi” konulu oyun sergilendi.

Kerem Güravşar – Doğuş Can Apel – Tuğçe Demirel’den oluşan gurubun, Orman Genel Müdürlüğü tarafından Birlik Vakfınca organize edildiği öğrenildi.

Tiyatro Etkinliğinin; Geyve Orman İşletme Müdürü Selçuk Kurtbal, Merkez Şefi Zekiye Bilin,Merkez Orm. Müh. Şehnaz Lüleci, Taraklı İşletme Şefi Şevket Köksal tarafından organize edildiği bildirildi.

Geyve Orman İşletme Müdürü Selçuk Kurtbal kısa açıklamasında şunları söyledi: “Sincap Çocuk Tiyatrosunun oyun zinciri yıllardır devam ediyor. Bu yılki oyunun teması ağaç sevgisi. Taraklı ve Geyve İlçelerindeki oyunlara öğrencilerimizin ilgi göstermesi çok sevindirici. Yardımcı olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Okul Müdürlerine teşekkür ederim.”

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

2365 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle