Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Ağustos 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

 OKUL MÜDÜRLERINDEN KAYMAKAM MEMİŞ’E ZIYARET

geyve-ilce-mem-salih-canbal-kaymakam-ilyas-memis-ziyareti- (1)Sakarya’nın Geyve İlçesine yeni atanan Kaymakam İlyas Memiş’e Okul Müdürleri ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.

Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih CANBAL beraberinde şube müdürleri ve okul müdürleriyle birlikte Kaymakam İlyas Memiş’i makamında ziyaret etti.

CANBAL’DAN BRİFİNG
Ziyaret’te Geyve ilçe Milli Eğitim Müdürü M. Salih Canbal tarafından İlçenin eğitim durumuyla ilgili bilgi sunuldu.

HEP BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, ilçe Milli Eğitim ve okul müdürlerimizin ziyaretinden dolayı teşekkür ederek Geyve’ye hep birlikte hizmet vereceğiz, dedi.
Kaymakam Memiş; Hedeflerinin, okullarımızın fiziki şartlarını iyileştirmek ve geliştirmek ile birlikte, öğretmen, öğrenci ve veli işbirliğinin en üst seviyede tutulmasını sağlamak olduğunu ifade etti.

Eğitim-öğretimdeki amacın, öğrencilerin başarılı, ailesine ve topluma faydalı bireylerin yetişmesini sağlamak olduğunun altını çizen Kaymakam İlyas Memiş , bunun için fedakar bir çalışma yapılması gerekliliğinin önemli olduğunu vurguladı

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1760 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle