Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Kasım 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

Geyve Okul Başkanını Seçti.

geyve-Demokrasi -Eğitimi-Okul- Meclisleri -Projesi -Kapsamında- Seçimi-6Geyve ilçesi okullarında Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi Kapsamında Seçim Yapıldı

Geyve’de ilk ve orta dereceli okullar Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri başkanlığına yeniden ASML öğrencisi Elif Uzan seçildi.

Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi kapsamında; İlçemiz adına İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirilecek olan 1 Başkan 2 Meclis üye seçimi 28.11.2014 tarihinde yapıldı. Meclis Başkanlığına Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Öğrencisi Elif UZAN, Meclis Üyeliklerine ise METEM öğrencisi Cemal GUGOĞLU, Gazipaşa Ortaokulu öğrencisi Seda AKTAŞ seçildiler. Seçimi kazanan öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih CANBAL´ı makamıda ziyaret ettiler. 

Geyve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Canbal: “ İlçemizdeki okullarda Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri adına yapılan seçimde Meclis Başkanlığına Anadolu Sağlık Meslek Lisesi( METAL) öğrencisi Elif Uzan, Meclis Üyeliklerine ise METEM öğrencisi Cemal Gugoğlu, Gazipaşa Ortaokulu öğrencisi Seda Aktaş seçildiler. Seçimi kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyor hem derslerinde hem de görevlerinde başarılar diliyorum.”dedi. 

Geyvemedya/Haber Merkezi

 

1534 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle